Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Varbakoff avatar Varbakoff 4 Точки

Въпрос към специалистите

Колеги, имам едно питане, а именно: Дали господата и госпожите Лектори ще пишат едивица за подсказване и съответно ще намалят оценката на учащия се, ако първо си подпомага чрез въпроси и получени правилни отговори във форума и второ, ако това го прави чрез вездесъщия Google?

Тагове:
0
Общи приказки 15/06/2015 08:30:13
ksevery avatar ksevery 35 Точки

Ако съм разбрал правилно въпроса ти, питаш дали ще ти се намали оценката ако подсказваш или преписваш от друг студент - еми да, ще има наказания, може и да те скъсат на съответния изпит. Имаш право да ползваш всякакви ресурси от интернет, нямаш право да задаваш въпроси и да питаш как се решава дадена задача - това означава чети колкото си искаш, но без питане по форуми, във фейсбук, скайп и т.н.

Поздрави,
Константин

1
Varbakoff avatar Varbakoff 4 Точки

Колега, имах предвид по време на обучението, а не на самия изпит. Но ти благодаря за инфото. Радвам се, че поне ще може да се допитваме до NET-а по време на приемния изпит!

Поздрави!

Бл.В.

0
ksevery avatar ksevery 35 Точки

По време на обучението даже се насърчава да се питате взаимно и да си помагате. Само по време на изпита разчиташ на собствени знания и на Интернет. След лекции питай когото искаш, за каквото те интересува. На работното място ще е същото, в крайна сметка, няма причина да не се насърчава отборната работа. Целта е всички да се развиват :)

Поздрави,
Константин

1
Varbakoff avatar Varbakoff 4 Точки

И аз съм на твоето мнение! Екипната работа преди всичко - там е успехът!!!

Поздрави!

Бл. В.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.