Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки
Best Answer

Има резултати от курса по ASP.NET MVC. Можете да си видите резултатите в профилите.

Айде лека вечер.

Поздрави,
Владо

7
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Ще се опитаме до към вторник/сряда най-късно да изкараме резултатите.

Който не е доволен от представянето си на изпита, да се подготвя от сега.

1
18/06/2015 13:56:58
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Резултати - вторник/сряда. Поправка - четвъртък...

Вече ми се вижда нормално :)

...

п.п. Знам, сигурна съм, че имате 100 неща и не ви е лесно. Просто отбелязвам, че според мен е хубаво като цел да се заложи за в бъдеще нещо различно, да се разчупи модела.

 

С уважение, знаете :)

И, хубав ден :)

5
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Сряда вечерта ако питаш мен :)

5
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Янче, то е ясно, че ще се видим на поправката :) Дано да има места из залата, че да се Seed-нем по чиновете :))))))

5
18/06/2015 15:13:47
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Get over it, man :) ;)

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

#nimoa... остави ми белег за цял живот :(

4
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Eeee, Адаш, доживяхме и ти да се затрудниш сериозно на нещо на някой изпит... :D (lol)

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Влади, може ли да се явим с другия випуск да си повишаваме оценките? :D

2
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

На поправката на следващите със сигурност може.

3
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

И понеже стана дума за поправки: Ако има някой от  сегашното трето ниво, който иска да запише нивото отново, ще може ли да се запише след поправителната седмица за вече започналата втора инстанция на трето ниво? Все пак докато не минат поправките не е ясно какво що, а ще е глупаво да се чака половин година докато изтече новото трето ниво и започне следващото?

4
Ivaylo.Il avatar Ivaylo.Il 226 Точки

Какво стана с резултатите? Поправката е след 2 дена...

2
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Може да излязат заедно резултатите от двата изпита :)

11
arsoman avatar arsoman 419 Точки

Това беше отлично, не се стърпях да не пиша! yes

3
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

То не е "отлично", ами поста й е направо брилянтен - само един ред, а всъщност казва толкова много !!! :D

17:40 е и резултати няма!!! Утре е поправката!!! В 9 ч!!!

Дето се вика вече няма и кой да ми разпише отпуската, не че някой от днес за утре щеше и да ми я даде де... Най-малкото не се правят така нещата - "аре утре ме няма, чао!"... Принципно съм почти сигурен, че поне 3-ката съм я вързал, но ако не съм - на есен с песен и това е, няма какво друго... :) (lol)

5
24/06/2015 17:45:45
MartinBorisov94 avatar MartinBorisov94 52 Точки

Екипа на СофтУни, това с оценките вече е несериозна работа. Максимално разбиране и до последно не пиша, но вече е 19 часа. Предвид сложността на изпита никой от нас не очаква бързо да успеете с проверката, но поне да бяхте предвидели  това и да сложите по- адекватна дата за поправка. Може да пуснете формата за явяване на изпита със следващия випуск.

6
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Дори Стиви Уондър видя, че не е възможно за диапазона Редовен изпит - Поправка да се проверят изпитите, просто по-адекватна дата е много разтегливо понятие. А и като цяло съм убеден, че които не сме се справили си го знаем и ще си отидем на поправката и без да излизат резултатите много преди изпита. На който му трябва повече аритметика за да си реши дали да ходи на поправка, винаги може да отложи за следващия випуск :)

-1
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Проверяваме изпитите. Остават по-малко от 10 броя. След това трябва да се обработят резултатите.

В същото време правя и изпита за утре.

Плана е тая вечер да пуснем резултати, надявам се да е по-скоро и да не се обърка нещо.

4
kotow avatar kotow 34 Точки
За компенсация направете free entry поправката утре
0
24/06/2015 19:43:38
Ivaylo.Il avatar Ivaylo.Il 226 Точки

Мисля, че някои от колегите почват да прекаляват с исканията вече. Според мен проблема не е парите за изпит, а времето нужно всеки от нас да си планира изпита/отпуск от работа и други....

8
GoShow avatar GoShow 595 Точки

:) сети се! Аз вече си платих :)

3
arsoman avatar arsoman 419 Точки

Честити резултати!?

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.