Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Atanasov_88 avatar Atanasov_88 39 Точки

Изтекъл лиценз на Visual Studio 2013

Колеги, днес лицензът ми за visual studio 2013 изтече. Свалих програмта от линка на СофтУни. Давате ли временен лиценз за студенти от университета? Все пак на нея ще работим още дълго време, живот и здраве? 

Тагове:
0
Programming Basics 19/06/2015 14:59:23
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Visual Studio е безлатен, изтегли си Community 2013 версията, а не Ultimate.

3
Ivaylo.Il avatar Ivaylo.Il 226 Точки

Само за информация. 

"Visual Studio Premium with MSDN - €6,551.00

Visual Studio Ultimate with MSDN - €6,551.00

Visual Studio Test Professional with MSDN - €2,322.13
Visual Studio Professional with MSDN - €1,283.65
MSDN Operating Systems - €748.35
Subscriptions purchased from this website last 12 months. Prices do not include applicable taxes."
 
0
t.316 avatar t.316 137 Точки

Аз изтеглих програмата от линка, който беше в презентацията Въведение в програмирането(т.е Community 2013). След това също получих съобщение, че лицензът е изтекъл. Не знам каква е причината след, като Community версията е безплатна.

След като си направих регистрация в сайта на Microsoft и се логнах в  Visual Studio  с нея, спря да ми иска код за лиценз.

Може и при теб да помогне.

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Е да, като ползваш безплатно се налага да живееш с факта, че Майкрософт те шпионират :)

1
niki565 avatar niki565 1 Точки

Здравейте, аз също получих съобщение за изтекъл лиценз.

Деинсталирах и качих отново програмата от линка в презентацията, но продължава да ми изписва че лиценза е изтекъл.

Къде точно трябва да се регистрирам за да получа код за достъп.

Благодаря предварително за помоща !!!

0
t.316 avatar t.316 137 Точки

Доколкота помня на прозореца, който ти се появява и ти иска код има линк към регистрацията.

След като се регистрирах и логнах в Visual Studio програмата спря да иска да и се въвежда код.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.