Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

zdravko7 avatar zdravko7 63 Точки

Здравей,

Ако искаш да оценяваш домашни, влизаш в страницата на курса ти и отдясно на всяка лекция ще имаш едно копче "Оцени домашно". Имай в предвид, че оценяването на дадена домашна започва след като изтече срока за предаването й.

Поздрави!

0
Kosta.Kanev avatar Kosta.Kanev 27 Точки

Здрасти.

Не съм сигурен, но мисля че освен че срока за предаване трябва да е изтекъл, трябва и ти да си предал домашно.

0
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

Здравейте,

ще ви кажа лично аз какво правя и какво знам за процедурата, ако греша някъде извинете ме:

1. В деня на лекцията ти се отключват домашното и оценяването на домашни.

2. Имаш 3 дневен срок да ги оцениш, т.е. в събота ти е лекцията и срока за оценяване е до 23:59:59ч. в понеделник.

2.2 Минимума за оценяване са 3 домашни (може да оценяваш колкото си пожелаеш от 3 нагоре за да спазиш минимума)

2.3 Когато влезнеш в "Оцени домашно" ще ти излезне прозорец, в който имаш прозорез за коментар, оценка и бутон "свали домашно". След като го свалиш и го разархивираш ще отвориш solution на колегата.

2.4 В полето за коментар е хубаво да конкретизираш защо мнението ти е положително или отрицателно, а не да напишеш нещо просто така (лично аз си го представям така, ако някой не му харесва как съм си написал домашното и ми покаже къде точно са ми грешките и кое по-добре да правя за напред ще ми стане приятно, защото знам къде ми е пропуска)

3. Срока за предаване на личното ти домашно е до петък до 23:59:59ч., което предполагам е достатъчно време за да си обработиш задължителните задачи и да видиш как може да направиш по-трудните.

3.1 Всяко твое архивирано домашно може да го качиш N на брой пъти, като всеки път се презаписва върху старото и най-актуалното домашно е последното, което си качил.

1
zdravko7 avatar zdravko7 63 Точки

Здрасти,

Много добър коментар, Антонио, само искам да добавя, че не е задължително, опцията за предаване на домашното да ти се отключи да деня на лекцията. Възможно е да имаш достъп да предадеш следващите няколко домашни. Имаш 3 дена да проверяваш от деня, в който свърши срока за предаване на даденото домашното.

Ще го илюстрирам примерно:

Имаш в събота лекция, следователно срока ти за предване на домашното е другата събота. След 23:59 другата събота, ти се отключва опцията да провериш домашните на другите хора и трябва да провериш поне 3 домашни до 3 дена. Междувременно е доста възможно да ти е отключен достъпа и да могат да бъдат предадени и следващите домашни, за хората, които се движат с 1-2 лекции напред.

Поздрави!

1
stiliqnivanov avatar stiliqnivanov 16 Точки

Има минимум знаци на коментара, така че мисля че е задължителен.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.