Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mariaukova avatar mariaukova 12 Точки

[Homework] Programming Basics - Темите с домашното

Здравейте! Искам да попитам някой знае ли защо не работят дадените страници, мисля, че са изключително полезни за тези, които им е малко по-трудно. И има ли нещо друго подобно на това?  https://softuni.bg/forum/questions/details/386

0
Programming Basics 25/06/2015 09:20:04
DHristoskov avatar DHristoskov 211 Точки

Предполагам защото въпросните теми са премахнати, но ти можеш спокойно да намериш всяка тема по отделно, има ги и то не само по веднъж във форума. Моя съвет е прибягвай до готови решения единствено ако нямаш никаква представа как ще се реши проблема, опитай първо сама, провери в http://stackoverflow.com/ и в https://msdn.microsoft.com/ , и ако и тогава нещата не са ти ясно използвай готовите решение. Идеята e в това, че  в процеса на преглеждане на информацията и опитите да решиш задачите научаваш страшно много неща, дори и да не успееш да се справиш със задачата натрупаните знания няма да са малко.

Успех!!!

1
25/06/2015 09:46:50
mariaukova avatar mariaukova 12 Точки

Благодаря ти! При мен проблема е че имам представа в главата си как да реша дадена задача, но не мога да я опиша, просто понякога наистина не знам по какъв начин. Може би това, че съм онлайн обучаваща се или пък, че съм все още 11 клас си отдава влияние, но наистина имам голямото желание да навляза в сферата...

2
DHristoskov avatar DHristoskov 211 Точки

И аз също съм on – line, вариантите ти са да се ровиш повече в интернет по форуми, които ти показах по - горе или да питаш в този форум за конкретни проблеми (конкретни задачи) с които срещаш затруднения, докато разбереш как да стигнеш до решението. Всички колеги са изключително отзивчиви, и винаги ще ти помогнат.

2
25/06/2015 10:49:36
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

Здравей,

моя съвет към теб е да вървиш по етапно. Идеята е, че след всяка лекция, да кажеме в групата на "Programming Basics"  след като изгледаш съответната лекция, разгледай упражението и домашното. Целта е първо, че така ще затвърдиш материала, второ ще видиш условието на една задача и след, което ще видиш какъв резултат трябва да получиш и трето е обяснено в самата лекция и презентацията как да я решиш. Лично на мене това супер много ми помага, наистина да затвърдя материала, защото наистина се убедих, че програмирането е яко практика.

Надявам се да съм ти бил по някакъв начин полезен и от колегата DHristoskov наистина може да научиш много.

Успех!

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.