Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Как се формира оценката от курса ?

Здравейте,
заглавието на темата съдържа въпроса общо взето. Да поясня - интересува ме дали има:

-  5% бонус от присъствия,
-  10% бонус домашни/проверки,
-  5% бонус форум (не съм сигурен дали е 5%... ),
-  ще има ли екипен проект.

Благодаря : )
 

Karlie avatar Karlie 438 Точки
Best Answer
- Practical exam
-> 90%
- Homework + evaluation
-> 5% + 5%
- Contribution in the forum:
-> up to 10% bonus
 
Екипен проект явно няма да има.
6
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Потвърждавам. Присъствията в клас не влияят на оценката, но са препоръчителни.

Наков

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.