Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Решения на задачите от упражненията

Вчера се опитах да реша задачите от упражненията за първата тема и имах малко притеснения, че не всичко правя правилно. Оттам възникна и въпросът как онлайн студентите ще можем да си сравним решенията с правилните. Докато при домашните се казва, че уж някой друг колега ще ни даде обратна връзка, тук какъв механизъм е предвиден?

Тагове:
ivailozd avatar ivailozd 75 Точки

Здравей!

Показваш ги тук във форума и ги обсъждаме. Много по-полезно, от колкото уж да ги провери някой. :)

2
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Всички студенти (присъствени и онлайн) могат да качват домашни и участват в peer review системата.

До всички от курса по "Структури от данни": споделяйте си решенията във форума, обсъждайте ги, дискутирайте ги!

Никой ли не си е направил домашното от първата тема?

Наков

4
naskoni avatar naskoni 68 Точки

Първо да изгледаме лекциите и тогава почваме домашните. wink

Наков, защо не каза на Преслав да рисува на десктопа, че от дъската не се вижда добре?

2
Ventsislav avatar Ventsislav 343 Точки

+1 за рисуването по десктопа. Когато някой ти говори, а не виждаш какво пише в момента може да заспиш. А самото видео след 47:23 има проблеми с звукът.

3
01/07/2015 17:14:10
Ventsislav avatar Ventsislav 343 Точки

Здравейте колеги, пускам моите решения. Ще се радвам на feedback. smiley

2
03/07/2015 22:43:26
creature5 avatar creature5 17 Точки

Някой има ли представа защо ми дава такива времена ? Аз мислех, че javata e малко по-бавна. А то ми показва, че е бая по-бърза.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.