Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
ttitto avatar ttitto 1154 Точки

Решения на задачите от упражненията

Вчера се опитах да реша задачите от упражненията за първата тема и имах малко притеснения, че не всичко правя правилно. Оттам възникна и въпросът как онлайн студентите ще можем да си сравним решенията с правилните. Докато при домашните се казва, че уж някой друг колега ще ни даде обратна връзка, тук какъв механизъм е предвиден?

Тагове:
ivailozd avatar ivailozd 75 Точки

Здравей!

Показваш ги тук във форума и ги обсъждаме. Много по-полезно, от колкото уж да ги провери някой. :)

2
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5296 Точки

Всички студенти (присъствени и онлайн) могат да качват домашни и участват в peer review системата.

До всички от курса по "Структури от данни": споделяйте си решенията във форума, обсъждайте ги, дискутирайте ги!

Никой ли не си е направил домашното от първата тема?

Наков

4
naskoni avatar naskoni 68 Точки

Първо да изгледаме лекциите и тогава почваме домашните. wink

Наков, защо не каза на Преслав да рисува на десктопа, че от дъската не се вижда добре?

2
Ventsislav avatar Ventsislav 343 Точки

+1 за рисуването по десктопа. Когато някой ти говори, а не виждаш какво пише в момента може да заспиш. А самото видео след 47:23 има проблеми с звукът.

3
01/07/2015 17:14:10
Ventsislav avatar Ventsislav 343 Точки

Здравейте колеги, пускам моите решения. Ще се радвам на feedback. smiley

2
03/07/2015 22:43:26
creature5 avatar creature5 17 Точки

Някой има ли представа защо ми дава такива времена ? Аз мислех, че javata e малко по-бавна. А то ми показва, че е бая по-бърза.

0