Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

simeeon avatar simeeon 0 Точки

Въпрос (проблем) относно домашно

Здравейте,

записан съм за курса "Programming Basics" , който започна на 13.06. Понеже миналата седмица (20.06)нямахме лекция съм се объркал относно срока за предаване на домашното. Мислех, че е до днес (26.06), но се оказа, че съм грешал. Домашното съм го написал, но не мога да го предам, защото ми изписва, че срокът е изтекъл.Въпросът ми дали може да се направи нещо или просто оставам с непредадено домашно.

Благодаря предварително.

Тагове:
0
Programming Basics
lubomir.mladenov.5 avatar lubomir.mladenov.5 23 Точки

Няма вариант да го предадеш, но не е фатално едно непредадено домашно няма да окаже почти никъкво въздействие на оценката да не говорим ако изкараш 500 точки на изпита.

0
simeeon avatar simeeon 0 Точки

Благодаря за отговора. smiley

0
Pavel_Serafimov avatar Pavel_Serafimov 4 Точки

аз имам друг въпрос днес ще има ли лекция или не? 

0
Latium avatar Latium 9 Точки

Да, ще има.

1
Kosta.Kanev avatar Kosta.Kanev 27 Точки

Един малко тъп въпрос може би , но все пак ... на домашното от Introduction to Programming в условието на задача 7 пише да принтираме двете си имена на конзолата всяко на отделен ред, а в аутпута са на един ред ... кое да гледаме ? Аутпута по адекватно изписване на име ми се струва :) от друга страна знам ,че условието трябва да се следва изрично...

0
27/06/2015 23:34:57
Anthony avatar Anthony 0 Точки

Вчера след лекцията и аз питах един от асистентите в залата и момичето ми каза, че трябва да следиш наистина какво пише в условието и трябва да е на два реда.

0
hauzer avatar hauzer 2 Точки

Имената в самият код трябва да са изписани на различни редове, но да излизат на 1.

0
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

Здравей,

както казва Anthony трябва добре да прочиташ условието на задачата. Плюса, който имаш в домашното е, че ти показва какъв е крайния резултат, който се иска от теб в конкретната задача, защото може да го изпълниш по много различни начини. Единия вариант, който може да използваш е да потърсиш в google как да го направиш, другия вариант е в сайта на СофтУни горе в дясно при searcha, където пише "търси", може да напишеш името на задачата и ако има задедена като въпрос, може да погледнеш колегите какво са коментирали или как са я решили. Като пример може да разгледаш този тема https://softuni.bg/forum/questions/details/34 

P.S. Преглеждай темите, но не преписвай решенията буквално, защото не е полезна практика. Измисили си лично твой подход на решаване, което ще ти създаде собствен стил на писане и работа.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.