Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

g.kolev avatar g.kolev 82 Точки

Въпрос относно изпита във Варна

Здравейте.


Имам въпрос относно изпита във Варна, който ще се проведе на 12 юли. Питането ми е следното - за тези, които нямат лични компютри ще им бъдат ли предоставени такива за самия изпит? Ако да, трабва ли предварително да заявим, че имаме нужда от такъв?

Другият ми въпрос е ако успешно вземем изпита задължително ли е да започнем обучението си веднага? Можем ли например след следващия подготвителен курс?

 

0
Въпроси за SoftUni
RFilipov avatar RFilipov 136 Точки

Искам да използвам темата за изпита във Варна и да попитам кога ще получим информация в кои часове ще се провеждат изпитите - сутрешна и следобедна група, къде ще можем да изберем група и т.н.

0
01/07/2015 15:42:19
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Би трябвало да получите имейл с тази информация. Като записването ще стане от сайта след определения ден и час за записване.

0
01/07/2015 15:44:36
anieze1 avatar anieze1 2 Точки

Здравейте,

Знаете ли дали ще има лекция / упражнение на 04.07.2015?

По график трябва да има (от 10:00 ч и от 14:00) и е последно преди изпита. 

Просто се чудех дали  може да има промяна, за която не зная.

Благодаря,

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Графика на залата е доста надежден. Освен ако лекторът изрично не е казал друго - ако в графика на залата има лекция / упражнение etc, то ще го има ;)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.