Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ska4o avatar Ska4o 0 Точки

За кандидатстване

Здравейте, 

Вече съм кандидатствал за основи на програмирането и разбрах, че курса ще започне на 04.07 - тази събота. Не можах да разбера дали кандидатурата ми е удобрена за да започна курса и ако съм удобрен в колко часа трябва да съм в университета?

Лек и успешен ден!! 

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 29/06/2015 17:50:04
naTpuoT avatar naTpuoT 1 Точки

Здравейте .

За да не отварям нова тема имам едно въпрос който е свързано с датата 04.07 Събота , а именно откриването на курса по основи на програмирането .

Понеже ми се налага точно на този ден да пътувам , възможно ли е само тази първа лекция да бъде пропусната ?

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

За подготвителното ниво не се следи посещаемост, всичко си зависи от теб и е за теб. Може да ходиш на място, може да си гледаш видеата.

1
naTpuoT avatar naTpuoT 1 Точки

Благодаря за отговора колега.

Не бях сигурен понеже съм се записал присъствено и това отсъствие да не рефлектира по някакъв начин .

Надявам се да бъде качено видео от интрото на подготвителния курс  :)

0
petar.ad avatar petar.ad 2 Точки
 
"Software University Здравейте! На 29-ти юни ще получите имейл от нас с възможност за избор на група."
Това намерих във фейсбук.
0
petar.ad avatar petar.ad 2 Точки

Вече може да се избере група за курса Programming Basics - юли 2015

0
29/06/2015 21:07:02
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.