Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

evstati.zarkov avatar evstati.zarkov 40 Точки

Мнение и Въпроси

Здравейте,

Да ви се представя на 33г. и за първи път почвам да пиша код и да се занимавам с програмиране и съм записан онлайн.

Малко късно се включвам във форума и курса, но имам няколко въпроса и препоръки.

Забелязах, че има ограничен прием за присъственото обучение,  имали такова и за онлайн обучението?

Какви са опциите онлайн записаните да получават помощ на място в университета, ще имали опция за дни на консултации за онлине записалите се?

Драги колеги това което забелязвам е че решението на задачи е повече от 1, но живота ме е научил да търся най-простия/елемтарен/ начин за решение, ако се придържаме към това правило мисля, че  в бъдеще ще пишем по стабилни и бързи приложения.

Г-н Наков с цялото си уважение искам да споделя че не всички онлайн записали сме хора с опит в програмирането, някои сме с много желание и хъс но с 2 деца и 3 то на път wink.

 

aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Честито за децата!

А по темата - за онлайн обучението не би трябвало да има никакви огриничения! За присъственото записване, Наков го каза - зависи от представянето на изпита. Ако има много силни, ще записват много хора, ако резултатите са слаби - може и с 400 души да почнат СофтУни-то.

1
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Един съвет от мен. Дори и незадължителни за онлайн обучаващите се, домашните са огромен процент от качественото обучение. Решавай ги, пращай ги, споделяй ги тук и участвай в дискусиите като помагаш или черпиш знание от тях. Както казва Наков - пътя към успеха е писане на код, писане на много код, писане на адски много код - като напишеш сто хиляди реда код ще си вече доста напред :). Поздрави и успехи в живота, също така ти свалям шапка за дечицата - малко семейства имат повече от едно дете на днешно време :(.

1
evstati.zarkov avatar evstati.zarkov 40 Точки

Благодаря за съвета, независимо че  не са задължителни си ги пиша домашните и се старая да са написани качествено,но без тях няма как да се научим за нас начинаещите, но понякога човек има нужда не само от Google и лекции а и от съвет от човек с  опит, затова основното ми питане е: "Какви са опциите онлайн записаните да получават помощ на място в университета, ще имали опция за дни на консултации за онлине записалите се?". Благодаря за поздравите, трябва да видите  как се пише код с 2 годишен дивак в скута, който е решил да помога. laughing

1
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Имам чувството, че ще е добра идея ако има някакъв вид чат и да има ден от седмицата(примерно), в който, ние, които сме се записали онлайн, да можем да си пишам с преподаватели за няколко часа, да им задаваме въпроси и т.н.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.