Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MajenKwaad avatar MajenKwaad 6 Точки

Проблем с Visual Studio или нещо друго? Помощ.

Здравейте. Някой може ли да ми каже какво не е наред в ето това нещо. 


http://s12.postimg.org/943wtk7q5/blok1.jpg

Гледайки една от лекциите на Наков. Исках да пробвам нещо и написах кода който той беше написал просто за тест и да покаже. Написах това което той написа и си пуснах програмката, странното беше че нищо не ми излезе в конзолата но и не ми даде грешка или нещо такова. Отворих си пак лекцията погледнах какво е написал той и го преписах едно към едно уж пък може да съм сгрешил някъде. Пак пуснах и пак никакъв резултат. Забелязах че поради някаква причина на реда след  ---> while (counter < 10); оставя място между скобата и "затварящата точка", изтрих го и пак пуснах, резултат никакъв. И поради някаква причина ми дава Possible mistaken empty statement. И иска  или не, не излиза нищо на конзолата и това е. Не е като да не съм правил по-сложни неща, но до сега такова нещо не ми се беше случвало. Няколко пъти проверих какво е написал Наков на неговото Visual Studio проверих и на моето, разлика няма обаче като натисна ctrl + F5, никой... 

Някой има ли идея на какво може да се дължи това? 

Благодаря предаврително. И се извинявам ако въпроса не е за тук.

1
Programming Basics
MajenKwaad:
Проблема беше решен мигновено след бърз оглед от колега. И поради моя грешка допусната от невнимание.
mmirchev avatar mmirchev 5 Точки

Здравей,

Пробвай да премахнеш ; на реда където ти е while ()

2
MajenKwaad avatar MajenKwaad 6 Точки

Олеле майко...ужас... от недоспиване така става...много се извинявам. Изобщо не съм обърнал внимание че съм направил такава елементарна грешка....направо за смях си станах....

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.