Loading...
kirchev95 avatar kirchev95 12 Точки

До колкото разбрах след приемния изпит, първите 300 в класацията ще ползват преференции в цената на семестъра.

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Еми ако отидеш още 1-вия ден, има по голяма вероятност да си, иначе няма как да разбереш.. тяхната система като ти изкара някав номер пореден и ще ти кажат!

0
gudov avatar gudov 274 Точки

По ниската цена няма да е за хората в топ300, а за първите 300 записали се в университета(Кой предвари, той завари...).

1
milen8204 avatar milen8204 296 Точки

С две думи, доколкото разбрах, първите 300 записали се са вече налице, но ако някой от тях отпадне на приемния изпит, ще се запише ли на промоция следващия класирал се или не. Тоест ако отпадне записал се студент № 300, а студент № 301 се класира печели ли промоцията? :)

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Става въпрос за записалите се за ниво №1.. тоест трябва да издържиш изпита, да се класираш, да си платиш таксата и тогава можеш да отидеш да се запишеш да учиш. За 1-вите 300 такива има такса която е 390 лв 

1
milen8204 avatar milen8204 296 Точки

Аха разбрах, тоест ако издържа приемния изпит, дебна за обявяване на датата за записване и отивам в 00:01 часа с нещо за ядене, с нещо за пиене и с една бухалка за да си осигуря едно от първите 300 места на опашка ;).

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Еми не мисля, че ще е чак така , понеже Наков каза, че най-вероятно ще приемат 400 човека. 40 (10%) ще са стипендианти, 300 ще си платят 390 лв , пък може да има и някви стипендии от фирми.. Тоест ще са много малко (ако въобще ги има) тези които ще трябват да си платят 480 лв, и то най-вероятно ще са хората които са се прибрали по домовете (извън София) и въобще няма да се записват 1-вия ден ! Иначе според мен с тези преференциални цени може да се направи срока за записване, щото всички ще гледат да се запишат по-рано ! laughing

0
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

Нещо не ми се връзва обаче - нали трябва да се плати преди да се запишем... тогава откъде да знаем колко да платим? :D

Ясно е, че за този прием почти всички ще са с намаление, но все пак?

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Tr00peR, лесно е да разбереш дали си в първите 300 промоционални или не - като отидеш да плащаш и ти поискат 390 (а  не 490), значи си хванал промоцията :D

Аз като се записвах, даже ми изкара цената 390 още в системата, преди да я платя... Предполагам, ако промоцията за тристате вече е изтекла, тогава и цената при записването още в системата дори ще се смени - 490

0
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

Matrix, виж откога е темата :D

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Цццц, нямам думи - отивам да си правя кафе!!! :D
Редомно го правя тоя "номер" :D

0
Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

Още не е 100% сигурно, но най-вероятно на първите 300 ще разпратим промо код по email, който те ще могат да ползват за да получат преференциална цена при покупката на първото ниво :)

5
kisyova avatar kisyova 13 Точки

Малко със закъснение ти отговарям, но когато видиш, че си приет/а, трябва да се съгласиш с условията и правилата на университета и след това имаш да си избереш пакет на обучение - онлайн или присъствени. Ако си от първите 300 директно за присъствени ще ти излезне, че струва 390 лева. :)

0
the_root79 avatar the_root79 1 Точки

Здравейте,

аз би трябвало да съм приет, това виждам като резултати:

 

Резултати

 

И като цяло - бих искал да се запиша за Онлайн обучение, но ето какво виждам при страницата за плащане:

 

Плащане

 

Т.е. изобщо нямам възможност да избера онлайн обучение като вариант, това бъгче ли е , или аз пропускам нещо ?

Надявам се своевременно някой да даде отговор, че срока е до 2-ри , да не пропусна записването.

 

 

0
Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

Ей сега, ще оправим проблема :)

0
the_root79 avatar the_root79 1 Точки

Готово, вече работи, благодаря за бързата реакция.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.