Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

n1lebg avatar n1lebg 1 Точки

Visual Studio 2013 проблем при компилирането

Здравейте,

използвам VS 2013 и докато си правих домашното днес стана нещо доста странно. Направих си нов Solution с два проекта за първите 2 задачи от домашното. Първо написах първата и я компилирах и в конзолата ми изкара резултата от нея. След това създадох и втория порект с другата задача. Като тръгнах да компилирам кода в него, обаче, в конзолата ми се показаха резултатите от задачата от първият ми проект, въпреки че него съм го затворил и съм отворил само втория. Направих нов solution като изтрих стария изцяло, но това не оправи проблема. След това направих още един нов solution и първо направих прокета с втората задача. Тогава VS компилира кода от него, а като добавих и нов проект с първата задача VS продължава в конзолата да ми изкарва резултатите от кода в първия прокет. Тоест както ид а го въртя винаги, когато тръгвам да компилирам които и да е проект ми отваря резултатите в конзолата от кода само в първия. Някой може ли да ми помогне с този проблем?

Тагове:
0
Programming Basics
Alex_29 avatar Alex_29 5 Точки

Натисни Alt + Enter - това изкарва настройките на solution, където пише Current selection го маркирай.

2
Miroslav1999 avatar Miroslav1999 23 Точки

Дай десен бутон на проекта и избери Set as StartUp Project.

1
n1lebg avatar n1lebg 1 Точки

Благодаря, оправих се :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.