Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

benan.hamid avatar benan.hamid 3 Точки

Кандидастване в Софтуни

Здравейте. Записан съм онлайн. Направих изпита Programing Basics днес (12.07.2015), но все още ми излиза опция да кандидаствам за месец Август.

Възможно ли е да съм се прецакал нещо или просто все още не съм оценен(приет) в унито ?

 

ПП Става въпрос за процедурите от тука нататък.

0
Въпроси за SoftUni 12/07/2015 17:36:32
nikolaykk avatar nikolaykk 94 Точки

Здравей,

При мен излиза по съчия начин.Вероятно още не са готови с резултатите. Мочетата които провеждаха изпита казаха, че би следвало до около седмица да получим имейл с информация за записване в следващото ниво.

Ако след като влезеш в judge системата на  Състезания / Programming Basics / Programming Basics Exam - 12 July 2015 и виждаш решенията, които си изпратил по време на изпита, значи всичко е наред и няма от какво да се притесняваш.

1
Atanasov_88 avatar Atanasov_88 39 Точки

Добре, на мен ми пише да кандидатствам за ноември? Знаеш ли какво значи това и как точно ще бъдат изпълнени нещата за бъдещите кандидат-студенти?

0
nikolaykk avatar nikolaykk 94 Точки

В момента при мен също са изписани обяснения за записване в Programming Basics Август, както и че преминлите курса през Август ще могат да се запишат Fundamental Level Ноември. Активна ми е обаче възможността за записване през ноември.

Вероятно още не са си опреснили информацията след изпита.Още повече, че Наков каза, че ще преглеждат индивидуално резултатите на всеки човек за да преценят дали да позволят да се запише присъствено.

Във всеки случай тази липса на информация е много неприятна, след като хората са вложили толкова много усилия.

Днес ще им звънна по телефона и ще поискам по-конкретни отговори.

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Свърза ли се вече с тях? Има ли някаква яснота по-въпросите?

0
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки

Винаги се вижда този бутон. Така си е направен сайтът, няма страшно.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.