Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikolaykk avatar nikolaykk 94 Точки

Информация за резултатите от изпит C# Programming Basics 12/07/2015 и кандидатстване Fundamental level.

Здравейте колеги,

Споделям информацията която научих след като говорих с хората от университета по телефона защото вероятно повечето хора се чудят какво следва.

 

Ще получим имейл с резултатите до 1-2 дни, като ще бъдат опоменати точките и мястото в класирането и инфо за записването в Fundamental Level.

Бутона "Кандидатствай" е активен и насочва за записване за C#  Basics т.к сега записват за този курс, но след като сме преминали вече този изпит не ни интересува. 

Понеже ми беше направило впечатление повишената цена на online Fundamental level - от 150 на 240 лева ми обясниха, че е така заради увеличената продължителност на курса - от 4 на 6 месеца.

Ако някой има и друга полезна информация, нека да сподели.  

Тагове:
13
Programming Basics
Cocolino avatar Cocolino 36 Точки

Никой все още не е получил e-mail, нали? При мен оценката е готова в профила ми тук, но e-mail - цъ! :)

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

И аз все още си чакам мейла. :)

0
TaTRaTa avatar TaTRaTa 5 Точки

 И аз чакам Email

0
Cocolino avatar Cocolino 36 Точки

Моят пристигна вече :)

2
fredddy avatar fredddy 27 Точки
И аз нямам мейл все още
0
Simooo93 avatar Simooo93 81 Точки

Здравейте, 

Бих искал да попитам кредитите каква работа ще ни свършат ? 

Благодаря :) 

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

За студентите от основната програма на обучение са нужни 130 кредита, за да завършат успешно университета.

0
naskoni avatar naskoni 68 Точки

Виждам, че никой не е питал за сертификатите, затова аз ще го направя:

Кога ще ги получим? cool

2
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

По-рано днес си мислех точно за тях и чаках да дойде мейла за да попитам, но ти си ме изпреварил. :)

Така де, някой да има информация доколко време ще се появят в графата? smiley

2
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

До момента наблюденията ми са, че минават 2-3 седмици преди да се появят издадените сертификати в профила.

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.