Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikolaykk avatar nikolaykk 94 Точки

Информация за резултатите от изпит C# Programming Basics 12/07/2015 и кандидатстване Fundamental level.

Здравейте колеги,

Споделям информацията която научих след като говорих с хората от университета по телефона защото вероятно повечето хора се чудят какво следва.

 

Ще получим имейл с резултатите до 1-2 дни, като ще бъдат опоменати точките и мястото в класирането и инфо за записването в Fundamental Level.

Бутона "Кандидатствай" е активен и насочва за записване за C#  Basics т.к сега записват за този курс, но след като сме преминали вече този изпит не ни интересува. 

Понеже ми беше направило впечатление повишената цена на online Fundamental level - от 150 на 240 лева ми обясниха, че е така заради увеличената продължителност на курса - от 4 на 6 месеца.

Ако някой има и друга полезна информация, нека да сподели.  

Тагове:
13
Programming Basics
Cocolino avatar Cocolino 36 Точки

А някой има ли информация кога е това "септември"? Началото, средата, краят?

0
13/07/2015 12:30:16
nikolaykk avatar nikolaykk 94 Точки

Така е. Септември и след това мисля, че Ноември е следващото записване.

0
copyist avatar copyist 2 Точки

"... от 150 на 240 лева ..."

 

Ще има ли нови цени и за присъствено обучение?

0
nikolaykk avatar nikolaykk 94 Точки

480 е присъственото.

1
tilchev92 avatar tilchev92 Trainer 128 Точки

А как точно стои въпроса със стипендиите (от СофтУни и фирмените) при 500 точки (или беше над 480?). Може би и за това трябва да се изчакат 'мейлите, но ако някой има информация, моля да сподели.

0
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Здравей, цитирам:

Всички, които имат максимален брой точки, ли получават стипендия и ако не, по какъв критерии се избират стипендиантите?

Не, стипендии получават около 5%-10% от хората с топ резултати. Тук се взимат предвид бонуси от форумна активност и други. На приемния изпит обикновено има доста хора с 500 точки, т.е. няма как всички да са стипендианти. Също така хората с под 500 точки нямат шанс да се борят за стипендия.

https://softuni.bg/forum/4894/Stipendii-sled-nulevoto-nivo#answer-17845

3
13/07/2015 14:55:19
r_panchev97 avatar r_panchev97 71 Точки

Здравейте, 

моят въпрос е коя ще бъде първата тема от Foundamentals, или още не се знае ?    Благодаря.

0
nikolaykk avatar nikolaykk 94 Точки

Първата реална тема ще е  Advanced-CSharp-Arrays-Lists-Stacks-Queues.

Влез в Активни обучения и може да си изтеглиш всички видеа и презентации и през лятото да се забавляваш.

https://softuni.bg/trainings/1123/Advanced-CSharp-May-2015

4
kidroca avatar kidroca 117 Точки

Благодаря за информацията, чак сега видях че са увеличили таксата. Кога са я променили? До колкото си спомням когато кандидатсвах беше 150лв. за онлайн обучението.  Това дали няма да е в сила от следващия прием? Понеже не е редно когато си кандидаствал при едни условия с нагласата че ако те приемат ще доплатиш 100лв. тези условия да се променят, без да те уведомят предварително.  

Поправете ме ако греша, или просто ме хейтвайте angeldevil

 

3
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Увеличаването на таксите беше обявено още при обявяването на новата концепция на обучение. Ще влезе в сила по-късно именно поради тази причина - че информацията трябва да е известна на всички, които искат да се обучават.

1
nikolaykk avatar nikolaykk 94 Точки

Какво значи по-късно? По телефона ми казаха, че вече си е в сила и за септември ще се плаща 240 лева, като обаче приспадат 50 лева от изпита C# Basic.Така ли е? Или за нас ще е 150 лева?

0
ViktorMarinov avatar ViktorMarinov 6 Точки

Не, за нас ще си е 240, промяната беше обявена още преди заплащането на изпита, за да може бъдещите приети да са наясно.

1
Atanasov_88 avatar Atanasov_88 39 Точки

Ако някой е получил mail-че може да драсне тук, защото и на мен вчера ми казаха, че днес ще са излезли официално резултатите, но още нямам писмо :)

0
dstefanova avatar dstefanova 67 Точки

Здравейте. 

И на мен още не са ми пратили известие по пощата, но предполагам ще стане към 6-7 или утре :) Ако някой е бил известен вече, да си признава веднага! :)

А някой знае ли колко точки са нужни за сертификат? Както и на база на какво става класирането за ниво 1 - на кандидатствали или на общ успех... или комплексно? :)

Поздрави, Деница

0
t.316 avatar t.316 137 Точки

Сертификат се издава, ако имаш оценка над 5.00. Оценката се формира 80% от изпита, 10% от домашни, 10% от проверка на домашни и до 10% бонус от активност във форума. Точно заради това не може точно да се каже колко точки от изпита ти трябват. Зависи колко добре си се справила и с другите неща. Аз лично преди изпита си смятах, че след като мисля , че другите неща са ми изрядни ще са ми нужни почти 400 точки за сертификат.

Иначе за приема всеки, който имаш повече от 100 точки е приет (поне това съм срещал като информация във форума). Въпреки това се препоръчва, ако имаш такъв резултат да презапишеш нивото.

0
14/07/2015 18:25:51
bacuty avatar bacuty 55 Точки

Сори за тъпия въпрос, но значи ли това ,че ако имам макс брой на изпита може да ми намалеят точките , понеже на първото домашно ми писаха 9.

0
t.316 avatar t.316 137 Точки

Не! Точките от изпита не се променят. Просто, ако примерно не си предавал домашни, не си оценявал домашни и не си бил активен във форума оценката ти няма да е 6.00, защото изпита е 80% от крайната оценка. Това важи за присъствените кандидат-студенти. За хората, които са online 100% от оценката се формира от изпита.

В конкретният случай за 9 точки на едно от домашните не би трябвало да се отразят изобщо на крайната ти оценка.

0
14/07/2015 19:31:24
byclops avatar byclops 126 Точки

Явно класирането е готово, тъй като резултата ми вече се появи в профила. Предполагам скоро ще получим и е-мейловете.

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

При мен се появиха точките от изпита, но все още нямам оценка. При теб същото ли е?

0
byclops avatar byclops 126 Точки

При мен са попълнени всички полета, изглежда процеса по ъпдейтането още не е приключил.

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Малко по рано в графата за изпита ми се появиха 3те полета (с жълто).

На 1вото пише колко точки имам от изпита, но в другите 2 все още липсват точките и оценката.

При вас така ли е? 

0
yantoshev avatar yantoshev 0 Точки

Аз имам вече и оценка. Ако някой да знае каква оценка е нужна?

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

И при мен вече се появи оценката. Очакваме си мейлите. 

0
Atanasov_88 avatar Atanasov_88 39 Точки

Здравей, имам оценка и аз. Знае ли се минималния праг за влизане?

0
15/07/2015 15:01:50
t.316 avatar t.316 137 Точки

Здравейте, колеги!

В профила ми вече имам резултати от изпита. При мен показва общ резултат, оценка и кредити.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.