Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Не че искам да издребнявам, но домашното по MongoDB още не е оценено, не е изтекъл срокът за предаване. Да разбирам явно, че няма да се зачита към оценката.

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Не, няма да се зачита.

0
DobrevDenis avatar DobrevDenis 7 Точки

Някой знае ли защо, на отворения курс по Бази данни все още няма оценка ? 

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

Вчера бяха качени оценките от изпита само на студентите от модул Back-End. Днес, до края на деня, ще бъдат качени и оценките на студентите от отворения курс Бази данни - юни 2015.

0
sportsman avatar sportsman 137 Точки

Здравейте,

има ли някаква причина аз да не си виждам оценката за курса Databases?

Поздрави

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

Не си взел изпита, затова нямаш оценка, а вместо това пише "Невзет".

0
andrey.blagoev avatar andrey.blagoev 62 Точки

Колко точки трябва да сме изкарали на изпита, за да имаме поне 5.50?

0
coaster avatar coaster 412 Точки

Със 73.61 имам 5.38, значи за 5.50 ти трябват около 75-76 :)

0
andrey.blagoev avatar andrey.blagoev 62 Точки

Общия резултат ми е Точки: 72.84 и имам 5.34. Но въпроса ми беше за точките от изпита. Имам 68 точки, само последните две задачи не съм направил.

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Оценката се сформира не само от изпита, а също така в комбинация с изпратени и проверени домашни, и присъствия в клас. Т.е. например ти с Х точки и без изпратени домашни да речем може да имаш 5,00, а друг с Х-10 точки но с пълен актив от домашни, проверки и присъствия да има повече от 5,00.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.