Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

borko9696 avatar borko9696 113 Точки

Информация за прием "Основи на програмирането" Май 2015 година

Здравейте колеги :)

Днес получих своя мейл в пощата, в които се описва какво следва , ако сме приети в СофтУни . Може да погледнете в пощите си , като не забравяйте да видите в "Спам" ( аз там получих своя мейл ) . 

Поздрави и успех на всички приети ! :)

5
Programming Basics 17/07/2015 14:33:19
t.316 avatar t.316 137 Точки

Много ти благодаря! Моето писмо също е в "Спам". Там нямаше да се сетя да проверя, тъй като до сега всички съобщения от SoftUni съм получавал в кутията.

0
borko9696 avatar borko9696 113 Точки

И аз получвах всички писма от СофУни в кутията с входящи , но преди изпита , когато трябваше да ми се генерира място в залата , получих писмото в "Спам" и днес реших да проверя и там , дали не е станало същото като преди .

Радвам се ,че съм помогнал . Успех за напред ! Поздрави !

4
Spaskich avatar Spaskich 36 Точки

Колеги, някой друг сред вас има ли проблем със записването. В мейла имам линк за записване за Fundamental Level, но когато кликна на "Изберете пакет" там не присъства такъв курс.

Аз ли съм индианец или още не е добавена опцията за записване?

0
borko9696 avatar borko9696 113 Точки

Здравей колега :)

Когато се записах аз при мен имаше да избере Модул Fundamentals (сезон Септември 2015) - присъствено обучение Цена: 430 лв. имаше и Модул Fundamentals (сезон Септември 2015) - онлайн обучение Цена: 190 лв. Опитай се пак да презаредш страницата или опитай като си излезнеш и влезнеш в профила . Ако не стане може да пратиш един майл или да направиш запитване в форума :) 

Поздрави и дано успееш да се запишеш :)

5
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

И при мен все още го няма активен пакета колега.

1
Spaskich avatar Spaskich 36 Точки

Аз писах мейл на СофтУни и чакам да ми отговорят. ;)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.