Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Резултати за стипендии [Exam 12 July Programming Basics]

Здравейте, когато получих оценката и резултата си от изпита в мейла пишеше че ако имам определен брой точки мога да кандидатствам за стипендия като напиша CV и Cover Letter и ги изпратя до екипа на СофтУни (конкретно до Ангел Георгиев). Срока беше до 2 август.

Изпратих нужните документи в срок, но все още нямам отговор дали съм одобрен или не.

Мисля че би било добре СофтУни да ни уведомят и в 2та случая за да знам дали трябва да заплатя Fundamentals Level или не.

Искам да попитам ако някой е минал през този процес как стоят нещата, също така някой от колеги като мен ако е получил мейл моля да отговори за да знам какво да предприема. 

Опасявам се че може да изпусна срока за плащане докато чакам отговор от СофтУни.

0
Въпроси за SoftUni 14/08/2015 13:31:49
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки
Best Answer

Здравей,

не се притеснявай. След 17 август, Ангел ще се свърже с кандидатите за стипендия за модул Programming Fundamentals. За студентите, които не са одобрени, срокът ще за плащане ще бъде удължен. 

2
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Това означава ли, че Ангел ще се свърже и с неодобрените, за да знаят, че трябва да заплатят семестъра? 

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

Да, разбира се. Ще се чуе с всички кандидати и тези, които не са одобрени за стипендианти - ще бъдат уведомени.

1
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

17 август отдавна мина, но отговор не сме получили. Скоро изтича и последно удължения срок. 

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

СофтУни е ваканция от 2ри до 9ти август. Почти съм сигурен, че кандидатурите не са разгледани още. Иначе във всички случай ще има обратна връзка - независимо дали си одобрен или не. Относно сроковете за записване - не се притеснявай дори да го изпуснеш, това не е държавната администрация - ако не те одобрят за стипендия ще ти бъде предоставена възможможност да си платиш модула независимо от срока - изтекъл или не.

Що се отнася до процедурата не съм напълно запознат в момента каква е, но когато аз бях на твоето място пратих мотивационно писмо и св. След като изтече срока се свързаха с мен за интервю(по-скоро няколко въпроса и приятелски разговор) по телефона и няколко дни по-късно получих имейл, че съм одобрен с продробно описание какво следва.

4
08/08/2015 19:12:10
tilchev92 avatar tilchev92 Trainer 128 Точки

Чисто информативно да споделя, че и аз чакам още отговор. По-рано (още преди да съм пратил CV & CL) получих обаждане от СофтУни. Тогава ме питаха дали смятам да записвам присъствено, на което отговорих "да" и това беше в общи линии разговора.

Иначе коя точно е крайната дата за записване, защото в предния мейл който получих пише "17 август включително", а в сайта е 24 август.

0
IceElementor avatar IceElementor 9 Точки

Still no answer ? :D то срока за записването ще изтече..

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.