Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EBojilova avatar EBojilova 330 Точки

Здравей, и аз имах проблем с качването в judge, поради надвишаване на лимита за големина на файла. Не мога да отвoря видеото ти, но ако е същия проблем, гледай видеото на Данчо за тази задача от предишната инстанция на курса. На края на видеото ясно се вижда какво качва в judge.

Аз успях като не събмитвах sln файла, bin и obj папките.

0
11/08/2015 13:41:07
GalyaGeorgieva avatar GalyaGeorgieva 88 Точки

Не успях да намеря скелета на задачата, би ли ми дала линк? / оригиналният код на Ашмат :) /

0
EBojilova avatar EBojilova 330 Точки

От judge го свалих, но гледам го няма в момента. Мога да го кача в github ако искаш, или ги информирай за грешката.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.