Loading...
zacbg avatar zacbg 0 Точки

Как да подобря мястото на даден сайт в търсачките.

Здравейте, първо се извинявам че ви занимавам с глупости но се чудех дали някой знае как може даден сайт примерно на хотел да бъде на топ страниците в гугъл примерно когато пиша "хотели слънчев бряг" той да е на първа страница и да се вижда ясно и също как да бъде регестриран във всички навигации. Благодаря предварително за помоща!

1
Общи приказки
borislavml avatar borislavml 368 Точки
Best Answer

Конкретно така като си задал въпроса "примерно на хотел да бъде на топ страниците в гугъл примерно когато пиша "хотели слънчев бряг" - най-лесният, бърз и сигурен вариант е google adwards където ще си плащаш на клик (между 15-45 цента) всеки път когато сайта ти излиза в топ-а. Другия начин е да се котираш за organic search(семантичен саит и оригинален контент), но това първо е много трудно особенно за примера който си дал(хотели - еди къде си), второ се изискват мнохо умения и време, но пък в дългосрочен план е най-добрата стратегия.Най-добре ползваш и двете :)

2
zacbg avatar zacbg 0 Точки

Благодаря много за изчерпателния коментар смятам добре да разгледам втория варянт защото съм пробвал с adwords и не ми върши достатъчно добра работа защото има един подобен сайт като моя и не плаща нищо но това сигурно е защото ползва organic search пак мерси много :)

0
13/08/2015 22:34:53
nasko717 avatar nasko717 30 Точки

Мисля, че това би ти било от полза: 

https://softuni.bg/trainings/1100/Digital-Marketing-and-SEO-March-2015

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.