Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VentsiDinev avatar VentsiDinev 11 Точки

Нека да се позабавляваме все пак днес е 1 Април

Нека всички се включим с най - готините лъжи и измами който знаете, да се посмеем позабавляваме. Пък и колкото повече дадете за програмисти толкова по - добре.

Лъжете мамете, че утре щели да слагат политиците такса за лъжа, че им писнало да "говорят само те истината". laughing

Тагове:
1
Общи приказки
BoYaN avatar BoYaN 336 Точки

Батка , докладвам ти тази тема, защото е в разрез с правилата на форума. Няма конкретен въпрос и не си дал сорс код. По-добре я затвори докато не са я видяли модераторите.

10
Fleshian avatar Fleshian 379 Точки

Не съм сигурен дали си сериозен или си правиш първо-априлска шега :D

1
BoYaN avatar BoYaN 336 Точки

Хахаха, коментара ми е по темата на поста laughing

0
luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

Официално : Батков напусна Левски и закупи 1 млн. акции от ЦСКА !!! 

За любителите на футбола!

 

 

0
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Мда.

0
taewu avatar taewu 23 Точки

няма ли да възможност да се направи някаква джоке програма?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.