Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Волейбол - желаещи?

Здравейте,

Има ли хора, които да са тренирали волейбол? От тези има ли такива, които желаят да се събираме редовно да играем волейбол? 

ПП: Под тренирали нямам предвид професионални играчи, но идеята е желаещите да имат волейболна култура или някакво средно ниво, за да може да се получава интересен волейбол.

Има 2 варианта:

  1. Волейбол в зала - 12 човека
  2. Плажен волейбол - 4 човека

В момента времето е доста добро за плажен волейбол. След месец два ще остане само варианта в зала. Има игрища из София и в Студентски за плажен волейбол. Зали също има достатъчно. 

2
Events 15/08/2015 12:39:11
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки
Best Answer

Радвам се, че има толкова желаещи.

Направих група във фейсбук, за да можем да комуникираме по-лесно: https://www.facebook.com/groups/781408275305466/

Включвайте се. Тая седмица мисля да се съберем след работно време (около 19:00). Има ли желаещи?

0
bgvladedivac avatar bgvladedivac 2 Точки

Аз съм тренирал, предпочитам в зала, понеже нямам добър отскок.

0
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Супер, радвам се че има поне един желаещ.

0
gogodam93 avatar gogodam93 25 Точки
И аз съм тренирал и съм за, само че ще съм на линия след 10 септември.Ще е супер до тогава да се намерят още 9 човека :)
0
15/08/2015 17:46:13
Andreev avatar Andreev 11 Точки

Аз също съм тренирал и съм с две ръце за подобна инициатива.

0
nPetrov avatar nPetrov 4 Точки

+1, където и да е

 

0
PavelManahilov avatar PavelManahilov 216 Точки
+1 и от мен, стига да е в нормален час (след работа).
0
r.conkov avatar r.conkov 13 Точки

И аз съм ЗА. Дано се посъберем повечко хора.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.