Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bobekabg avatar bobekabg 30 Точки

Повторно явяване на приемен изпит ?

Здравейте, явих се на приемния изпит по Programming Basics - май 2015, но не успях да хвана стипендия и ми бяха казали, че мога да се пробвам на следващия изпит. Някой може ли да ми разясни какво точно трябва да направя, за да се явя повторно? Благодаря предварително!

0
Въпроси за SoftUni
Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки

Здравей!

Можеш да се явиш на всеки следващ изпит от Programming Basics. Не е нужно да минаваш през  курса отначало, просто се запиши за следващия изпит.Нямаш брои ограничения колко пъти можеш да се явиш.

0
bobekabg avatar bobekabg 30 Точки

Благодаря ти за отговора. Не се бях загледал много в избора на пакет, а точно от там ставало записването за повишителен... 

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

за да се явиш на повишителен изпит, първо трябва да си записан за курс и съответно да заявиш плашането си на https://softuni.bg/users/payments/pay. В твоя случай изпитът ще се проведе на 30 август. Записан си успешно за курса, който стартира през юли месец. Таксата за повторно явяване е 20 лева, които можеш да заявиш и платиш до 20 август.

1
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки

А има ли начин да се явим на повишителен изпит (конкретно този през октомври), ако сме пропуснали да се запишем за курса?

0
17/08/2015 17:55:23
bobekabg avatar bobekabg 30 Точки

Утре ще заплатя през EasyPay за повишителния, но имам друг въпрос: Сега ли трябва да се запиша за присъственото обучение във Fundamental или след като се явя повторно на изпита ?

0
avgustinov avatar avgustinov 31 Точки

Мисля, че е най-добре да се свържеш с администрацията на Софтуни, хората се отзовават почти светкавично и ще решиш проблема! Поздрави

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.