Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Здравей, до колкото знам, започваме на 15-09-2015 :)

3
cap7ainjack avatar cap7ainjack 20 Точки

До тогава няма да минал още изпита по Java Basics? Нали така, ме би трябвало да е тогава.

0
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Аз получих имейл, че почваме на 14 септември от 6 часа в Code Ground, попълнено е и в графика на залите вече.

0
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

@cap7tainjack,
Двата Fundamental модула ще се припокрият. Мейлът, който всички са получили, е верен. Понеделник, 6 часа вечерта : )

1
bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

Днес получих следния имейл, но тук става на въпрос за София, а не за Варна, а аз ще бъда във Варна. Нещо е станало някакво объркване май. За варна знае ли се нещо за курса освен, че започва на 15 сеп?

 

Както знаеш, след успешно взетия от теб приемен изпит, си добре дошъл в СофтУни! Ще се радваме да избереш да учиш при нас!

Лекциите ти по време на първия модул – Fundamental – са основно в понеделниксряда и петък от 18:00 до 22:00 часа. Препоръчително е да следиш графика на залите за актуални промени и извънредни лекции.

Първата лекция е по Advanced C# и започва в понеделинк14 септември, от 18:00 часа, в зала Code Ground Lab, ет. 1.

 

За семинарите, които провеждаме, може да се информираш от тук.

 

Също така, ако досега си имал затруднения с плащането за модула, вече е активно.

-1
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

Здравей!

Доколкото знам до сега единствено е имало Basic Level извън София. Всички останали модули са били в столицата. Доколкото разбирам, си мислиш, че Fundamental Level ще има и във Варна (ако не съм разбрал ме извини) но нивото и всички курсове от трите модула ще се провеждат в София.

0
02/09/2015 20:39:26
bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

ами, на мен до колкото ми е известно ще има курс във Варна по Fundamental Level и той ще започне на 15 сеп

-3
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

Честно казано досега не съм чувал нещо подобно, а и в сайта не съм срещал нищо по темата и съм сигорен че няма нещо такова. Ако греша ме поправете.

1
sjuesju avatar sjuesju 10 Точки

Виждам, че вече има обявен курс, започващ от понеделник. Само че, аз поне не успявам да се запиша. Единствената възможност, която имам е да се запиша за basic, въпреки че вече съм го минал. Някой да има подобен проблем?

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Обади се най-добре по телефон да питаш.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.