Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки

[Homework] Web Services and Cloud -Въведение в уеб услугите - Няма Домашно

Здравейте колеги!

Само при мен ли показва че нямам изпратено домашно за тази тема при положение че вчера го качих.След обновяването на новия сайт ми показва че  не съм го изпратил.

1
C# Web Services & Cloud
SStoyanov22 avatar SStoyanov22 39 Точки

Да, колега и при мен е така....

1
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

И при мен има надпис - Няма домашно, обаче под него има линк - Свали домашно - и домашното си е там и се сваля успешно.

1
Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки

Ахаа.. ясно това Свали домашно е за моето си домашно, защото преди обновлението това отговаряше за свалянето на домашно за оценяване на колегите, сега разбрах.

Сега има нов линк за сваляне на домашни за оценяване Оцени домашно.

Благодаря! :)

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Преди пак си имаше линк за сваляне на собственото домашно, но това вече е без значение :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.