Loading...
Yanita7 avatar Yanita7 1 Точки

Повторен приемен изпит и започване на учебната година

Здравейте. Искам да попитам, понеже сега съм записана за приемния изпит на 30.08., но не се чувствам достатъчно подготвена, ако не се представя добре и реша да се явя на следващия изпит, който чух че е септември, веднага след като го взема ли мога да се запиша и да започна обучението? Понеже разбрах, че учебната година започва на 15 септември. Така няма ли да изпусна от лекциите, ако започна по-късно? 

Благодаря!

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Изпита на 30 август е последния приемен за випуска, който започва от 15 септември.

Ако решиш да се явиш на следващия изпит (не знам кога точно ще бъде той), тогава вече кандидатстваш за випуска, който започва след този (може би януари).

0
20/08/2015 16:58:04
Yanita7 avatar Yanita7 1 Точки

Благодаря за отговора. Тогава ще го имам предвид, да се постарая повече за този изпит :)

0
avgustinov avatar avgustinov 31 Точки

Мисля, че следващия изпит е на 8 Ноември, при взет успешно започваш 'Fundamentals' от 16 Ноември

0
Yanita7 avatar Yanita7 1 Точки

Дано да е така, надявам се. Ще питам пак на място.

1
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Ако не се лъжа ноември ще започне FrontEnd нивото, а не Fundamentals...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.