Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

fricer avatar fricer 23 Точки

[Lab] Could not get any response

Не знам колко от вас са работили по този лаб, но аз почти го бях написал когато се сблъсках с проблем който не мога да разбера на какво се дължи вече с часове. Имам route който е към api/ads/{id}/close с put заявка, но при неговото извикване получавам следното съобщение от постман: This seems to be like an error connecting to http://localhost:xxxx/api/ads/2/close. The response status was 0. Check out the W3C XMLHttpRequest Level 2 spec for more details about when this happens. Открих и че ако сменя ads с друга дума няма никакви проблеми, но все пак конвенцията казва че това трябва да е името на контролера не мога да слагам произволни думи. С другите раутове нямам никакви проблеми. Интересно ми е досега дали на някой му се е случвало да се върне статус код 0 и на какво може да се дължи това?

Тагове:
0
C# Web Services & Cloud
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Подозирам, че проблема ти е такъв /пише го в условието на лаба/:

NOTE: Disable AdBlock if you're going to test the services in the browser - it might block some outgoing requests.

1
22/08/2015 13:57:28
fricer avatar fricer 23 Точки

Благодаря колега :) наистина в това е било проблема не съм му обърнал внимание тъй като останалите заявки минаваха и реших че AdBlock няма да е проблем 

0
22/08/2015 14:50:55
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Подозирам, че щом в "ads" е проблемът, имаш нещо което се опитва да блокира реклами :)

1
fricer avatar fricer 23 Точки

Благодаря, наистина в това беше проблема

0
22/08/2015 14:51:14
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.