Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivan.petkowsa avatar ivan.petkowsa 0 Точки

[Drupal] Относно видео клиповете.

Здравейте,
Преди 3-4 дни видях, че от 8-ми септември започва курс за Drupal.
Видях, че ако се запишеш преди 18-ти за изпит - цената е 50 лева.
Искам да попитам следното нещо, окей решавам да запиша курса, плащам 50 лева преди 18ти, ще може ли да качвате клиповете от лекциите поне до 2 дни, защото аз мисля да го карам онлайн (тъй като работя) и ще искам да се подготвям за изпита, а да не става така, че видеото от първата лекция примерно да се качи след като е минала и лекцията от следващата дата.

Искам просто, да знам дали всичко ще е наред с видеата, за да знам дали да плащам преди 18-ти.
 

Благодаря Ви и успешна седмица.

Тагове:
0
Open Courses 24/08/2015 13:21:45
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей! Видео от всяка лекция се качва в рамките на 1-2 работни дни след провеждането й. Като започне курсът, ще имаш възможност да се увериш в това.

Успех!

0
hcenov avatar hcenov 10 Точки

Здравейте,

бих искал да пипитам, ако си записан присъствено, както аз го направих, но нямаш възможност да присъстваш на някоя от лекциите, тъй като работя това проблем ли ще е, както и за екипната работа, кой определя това.

Благодаря!

 

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей! Не, не е проблем да отсъстваш от някои от лекциите, можеш да наваксаш като гледаш видеата след това. 

А за коя екипна работа питаш и какъв точно е въпроса?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.