Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dinkoslav avatar dinkoslav 123 Точки

Диплома за завършване и Advanced C# курс

Привет,

Реших тази вечер да се разровя и да видя тези дипломи за завършване какво изискват. Но ми направи впечатление, че всяка една от тях изисква Advanced C# взет с 5.00, та се замислих, че с колегите от 2-я випуск (ако не се лъжа е втори ...) не сме карали този курс. Това означава ли, че трябва да го минем допълнително ако настояваме за дипломите или ще има някакво изключение в нашия случай?

Питам по-скоро от любопитство, а не намерих никъде във форума да има тема или нещо споменато.

P.S. Извинявам се ако съм пропуснал подобна тема.

P.P.S. Нека внеса малка корекция. Грешка на езика, интересуваха ме сертификатите за професия. За дипломата е ясно, че ако завършиш с оценка над 5.00 и я получаваш.

Та, ще се наложи ли да минем въпросния Advanced C#, ако искаме да вземем сертификат за професия?

Извинявам се отново за грешката.

Лека вечер,

Динко

Тагове:
4
Въпроси за SoftUni 26/08/2015 22:19:17
momopetrov avatar momopetrov 35 Точки

Ако вземеш всички изпити, независимо с какви оценки ще получиш диплома че си завършил. Просто няма да имаш сертификати, ако не вземеш изпитите поне с 5.00

1
Abraxas avatar Abraxas 47 Точки

И все пак аз лично бих искал да мина този курс. Има ли как да се случи това. И аз съм като Динкослав - по разбърканата програма.

1
vladimirov avatar vladimirov -6 Точки

При нас съдържанието от Advance C# беше покрит от Java курса и ООП курса.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.