Loading...
lamarinov avatar lamarinov 11 Точки

Относно изпита по Programming Basics на 30.08.2015

Привет,

Предполагам, че повечето от нас вчера са получили уведомяващо писмо:


Здравей,

Напомняме ти, че крайният срок за заплащане на изпита по Programming Basics e този четвъртък, 27 август. Изпитът е на 30 август.

Можеш да осъществиш плащането си от ТУК. Ако имаш нужда от помощ, свържи се с нас на info@softuni.bg или на +359 899 55 55 92.

Благодарим ти, ако вече си се записал и ти желаем успех на изпита!


Питането ми е, ако имаме успешно плащане за изпита, трябва ли да се предприемат допълнителни действия, за да се счита изпитът за записан? Имам предвид неща като потвърждение за явяване, заявяване на час/зала ако групите за изпит са повече от една, заявка за ползване на стационарен компютър и др.

Тагове:
0
Programming Basics
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Обикновено няколко дни преди изпита се пуска записването за него - уведомление се получава по имейл и светва жълто каре в самия сайт, което подканя за записване - при записването имаш възможност да избереш залата, както и дали желаеш стационарен компютър. Съответно при записването ти се генерира място, на което трябва да седнеш в залата.

Предполагам това важи и за изпитите по Основи на програмирането.

1
25/08/2015 11:46:33
Labrys avatar Labrys 0 Точки

Здравейте! 

За да не отварям нова тема, ще попитам тук. Получих уведомлението за плащането на таксата и си е платих по баков път,преди крайния срок, но никъде не ми излезе, че съм се записал успешно или да се запиша в дадена зала. Това нормално ли е или се е получил проблем с плащането?

Благодаря за отделеното време!

0
Eclipsa avatar Eclipsa 30 Точки

Виж си съобщенията в профила. Ако липсва покана да се запишеш за изпита, обади се да питаш.

0
lamarinov avatar lamarinov 11 Точки

Благодаря за отговорите. Всичко е наред. Просто бях изпреварил с въпроса пускането на записването. Успех на всички!

0
valentin94 avatar valentin94 1 Точки

Здравейте, относно изпита, който се проведе вчера C# Basics. Ако не е издържан успешно, кога е следващата дата за явяване и трябва ли да се запиша за съответния курс, за да се явя на изпита?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.