Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Как е настроението ? До къде стигнахте с домашните и подготовката ?

Аз днес съм тотално уморена , не можах и една задача до реша cry- мисля ,че жестокото темпо на Софт Уни си каза думата...

BURNED OUT !frownfrownfrown

А ,колко много имам още да минавам - ох, ох, ох cry!

 

При вас , как е положението ?

Тагове:
2
Общи приказки
Todor09 avatar Todor09 24 Точки

Тягостно, като гледам всички във форума, си мисля, че нямам шанс laughing

0
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки
Тодор, никога не се отказвай -! Във форума пишат повечето хора, които не са начинаещи ! Наков иска много хора , а не само няколко, пък и постепенно ще ги настигнем ! Ако не стане сега - другият приемен изпит е само след 3 месеца !
2
Todor09 avatar Todor09 24 Точки

С тия "!", трябва да водиш лекции на АА. Не се отчайвам, просто гледам реално на нещата. Ето човека под мен ги е решавал още преди да изгледа лекциите, а аз и след като ги изгледам се затруднявам на някои.

0
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Важното е че ги гледаш и се учиш ! Ще стане лека полека !

Такива ,като Кико не са много !
2
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Аз домашните ги решавах още преди да са излезнали лекциите.. Сега се опитвам със задачите от BGCoder ама някой не се получават.. дано да успея да реша достатъчно, така че като отида на изпита да ми се падне нещо познато :) 

2
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки
Значи ,ти имаш някаква основа - аз реших няколко задачи в Бг кодер и станаха ,но има специфични неща и трябва практика Видя ли ,страницата на Софт Уни за изпита ? Ето я : http://judge.softuni.bg/
5
ivaylo.yanchev.5 avatar ivaylo.yanchev.5 80 Точки

Остават ми задачите от 5-та, 6-та и 7-ма лекция. Досега решавах всичко от дадена тема, преди да продължа към следващата, но 5-та и 6-та малко ме отегчиха embarassed - 3 часа видео обяснения на if, if-else и switch-case и още 3 часа за while, do-while и for ми дойдоха малко в повече. Та затова започнах и двете домашни по 5-та и 6-та лекция едновременно и снощи ги докарах до половината. Уикенда ще гледам да завърша всички домашни и другата седмица ще преглеждам задачите от предишни изпити.

3
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Аз вече ,чета от учебника, че става по-бързо , а видиата гледам като съм много уморена и си ги пускам като си легна - но са много полезни - във видеата казват неща , които ги няма в учебника.

 

И аз така планирам , да довърша домашните тази седмица , а другата да оставя за подготовка за изпита, на дрпугата ми е много натоварена -ще ходя на зъболекар, ще трябва да купувам подаръци, ще се стягам за пъгуването, ще пътувам  и синът ми и той ще пътува за Италия за ваканцията ,та и него трябва да стягам -  та времето е кътfrown.

 

Днес спах дълго и днес отново ми се "отпуши "мозъка smile - напредвам с домашното от цикли.

 

Ивайло , о -добре ги карай подред задачите , защото всеки пример подготвя за следващите , а някои от първите задачи са просто частни случаи на последните със звездичките.

2
ivaylo.yanchev.5 avatar ivaylo.yanchev.5 80 Точки

Току що разбрах, че този уикенд ще има подготвителни сесии за изпита и смятам да се възползвам. Надявам се това да ми облекчи режима за следващата седмица и да съм една идея по-подготвен.

0
Emil_Aleksandrov avatar Emil_Aleksandrov 33 Точки

Колеги, според мен е много, много, много важно да решавате задачите от BGCoder и преди изпита да сте добре отпочинали. Добра идея е да присъствате на подготовките за изпита по C#0. Просто има някои хитрини, които след като ги видите ще станете по-добри нинджи ! Пожелавам Ви успех в не лекото начинание, но щом сте се захванали с нещо, е хубаво и да го завършите !

1
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки
Ами ,като не мога да присъствам , даже не съм България ! И тези , които не са от София и те не могат да присъстват ! Емиле ,не можеш ли да ги опишеш накратко и на нас тези хитринки ?
1
Emil_Aleksandrov avatar Emil_Aleksandrov 33 Точки

Колежке, на вас бих Ви обяснил всичко което знам, но когато се видим живот и здраве в СофтУни на C#1. До тогава ще Ви се наложи да се задоволите с бъдещите материали от лекторите, които са изключително подходящи за хората които не могат да присъстват.

0
YaneYo avatar YaneYo 40 Точки

Колежке, не се коси. :) Мен също ме е хванал мързел. Някои от решенията на домашното с циклите (математическите задачи) съм ги взел наготово, защото са ми трудни. От седмото съм решил само първите три. От подготвителните още нищо не съм избацал, мисля през дебъгера да мина готовите решения без много да си давам зор. На есен може пак да сме зайци, кой знае... tongue-out

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

А аз съм в голяма дилема дали да ходя на изпит.

Посетих всички лекции, начинаеща съм, но в общи линии ми станаха ясни нещата, решавам задачи, учила съм програмиране преди. Обаче много неприятно ме изненада информацията, че оттук-нататък следващите нива ще са само вечерни или съботно-неделни. И двата варианта са ми невъзможни.

Онлайн обучението не ми допада, свободна съм почти по цял ден, имах желание да оползотворя това време.

Явно че няма да мога да продължа нататък, дори да взема изпита и сега се чудя дали изобщо да се явявам на него.undecided

Ако ще е просто да си тествам знанията - мога да го направя вкъщи със същите задачи.

Изобщо падна ми и мотивацията, и ентусиазмът. Имам още няколко дни да измисля какво да правя.

0
StanDimitroff avatar StanDimitroff 90 Точки

Къде се споменава, че следващите нива ще са само вечерни и съботно-неделни?Тази информация май е нова, поне за мен :)

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Наков го каза на последната лекция (специално попитах в почивката). Каза, че така е удобно за повечето хора, което вероятно е факт, не и за мен, обаче.

За всеки случай попитах и на фейсбук страницата им, защото за мен не е коректно да ходя на изпит или записвам ниво (и да се плати), без предварителна яснота кога ще се провеждат занятията. Но явно са малко хората като мен, които имат някакви други ангажименти, повечето студенти са свободни и за тях няма особено значение кога ще са лекциите.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.