Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

achebg avatar achebg Trainer 387 Точки
Best Answer

Здравейте,

Днес качихме финален протокол с оценки. Можете да погледнете в профилите си.

Искам да отбележа, че при това оценяване точките от автоматичната проверка влизат в точките от ръчната. Общият брой точки от изпита ви е този, който е даден за ръчна проверка.

Пример: 93.7 точки от ръчна проверка са 93.7/110 точки на изпит, а не 109.7/110.

0
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Здрасти, точките излезнаха.

0
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

Ако говориш за точките от екипните, да излезнаха, но за изпита нищо не се чува...

Разбирам, че сме по едни минимум 150 човека на изпит някой път и много повече, ясно е, че трябва да чакаме поне 1-2 седмици за оценките, но би било добре да ни ориентират поне кога ще излезнат тези оценки.

0
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Сега видях че в заглавието пише и за изпита :)

Екипните проекти имам предвид, да. Оценките от изпита, както и при ООП, не очаквам да излезнат, докато не минат поне 3 седмици от самия изпит.

0
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

И аз мисля, че ще ги чакаме поне 2-3 седмици, но би било добре да ни ориентират г/д кога ще излезнат.

Помня, че за ООП-то пак бях пуснал тема(но тогава бяха минали 2 седмици от изпита) и Фил тогава ми отговори много бързо.

Май май Данчо не гледа много форума :D

1
LoKSET avatar LoKSET 160 Точки

Вече има оценки от изпита, колеги.

2
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

Само при мен ли пише само точките, без оценка?

0
LoKSET avatar LoKSET 160 Точки

Само точки да, крайната оценка сигурно ще отнеме още известно време, за домашни, бонуси и т.н. - поне досега винаги е било така.

0
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

Колко беше максималния брой който можехме да съберем 110/100(с бонус 10-те точки от мокинг)?

0
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

Ехеееее много високи критерии за този предмет....Със 109.7 точки от изпита + калпав Teamwork + всички домашни(и проверки) го докарвам до 89.47 точки което е като оценка 5.98... За сравнение с други изпити на Prgramming Basics с 85 токи е пълно 6, Advanced C# 79.36 точки са 5.51, ООП 88.13 точки също са пълно 6...

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Не е нормално, колкото и да е клапав тиймуърка. С този резултат на изпита няма как да имаш под 6.00 дори без тиймуърк и домашни.

0
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

 Ето и снимка от профила...

0
08/09/2015 21:22:01
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Нещо са объркани крайните оценки. Не може човекът на 3-то място да има 5.98. То ще излезе, че този на 2-ро има 5.99 , а само този на първо 6.00.

1
08/09/2015 23:54:44
gasho avatar gasho 8 Точки

94 точки от изпита = 4.75 като оценка...?

0
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

Определено има нещо сбъркано с оценките...

1
aanguelov avatar aanguelov 219 Точки

Кашата стана пълна, колегата WindWallk със 109,7 на изпита го докарва до 89,47 точки, а аз със 103 на изпита едвам додрапах до 67,86 surprise

За колегите покерджии има един подходящ израз - "Math is idiotic!"

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Здравейте, 

Както няколко души вече отбелязаха, изглежда има някаква грешка при оформянето на крайните оценки за курса. Ще отстраним проблема във възможно най-кратък срок и ще ви потвърдим в тази тема, когато сме готови. Извиняваме се за неудобството.

5
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.