Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Karage avatar Karage 7 Точки

Изпит Април 2014 проблем

Здравейте имам запитване относно изпитите таи като се записах на изпит на 14.04.2014, а после реших, че не съм готов за изпита. Проблем ли е това, трябва ли от някъде да се отпиша от явяване и мога ли да се запиша на следващия изпит? Които е след 2 или 3 месеца не съм много сигурен за датата. Някой, ако има мнение по въпроса да сподели ще съм благодарен.

Тагове:
tanija avatar tanija 60 Точки

Ти как реши че не си готов за изпита?

Нищо не ти пречи да се подготвяш колко можеш още 11 дни и да се явиш, ако не стане , пак ще се явиш на следващия. Нямаш загуба. Следващия изпит няма да ти избяга, а и не мисля че е забранено да се явяваш по 2 пъти на един и същи изпит.

1
Karage avatar Karage 7 Точки

Да права си, но всичко опира до разходи и задължения далеч съм от столицата и плюс това трябва да взимам отпуск за случая, и жена ми също, за да гледа малката. Прекалено много пречки има, а при тези ми обстоятелства. Иначе си права нищо не губя напротив може и да успя на изпита, но има едни 30% от нещата, които не са ми още ясни и бих искал да се упражнявам още малко, за да съм по уверен в себе си и да знам, че съм готов за изпита.

0
Plami avatar Plami 373 Точки

И аз мисля, че трябва да се явиш. Все пак не знаеш какво е нивото на останалите и може да успееш да влезеш :) А следващия приемен изпит трябва да е чак през септември доколкото знам.

0
Karage avatar Karage 7 Точки

Имам още малко време може и да размисля .

0
Karage avatar Karage 7 Точки

Ето една причина, за да не искам да се явя на изпита, който предстой, решението на задача 3. Check for a Play Card от домашно 5.Conditional-Statements-Homewor:laughing

 

 

using System;

class checkforPlayCard
{
static void Main()
{

Console.WriteLine("ask is there such a playing card in a deck of playing cards");
Console.Write("Enter card : ");

string Card = (Console.ReadLine());

string Aso = "A";
string Pop = "K";
string vale = "J";
string dama = "Q";

if (Card == Aso)
{
Console.WriteLine("Yes");
return;
}

if (Card == dama)
{
Console.WriteLine("Yes");
return;
}

if (Card == Pop)
{
Console.WriteLine("Yes");
return;
}

if (Card == vale)
{
Console.WriteLine("Yes");
return;
}
if (Card == "w")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "e")
{
Console.WriteLine("No");
return;
}
if (Card == "r")
{
Console.WriteLine("No");
return;
}
if (Card == "t")
{
Console.WriteLine("No");
return;
}
if (Card == "y")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "u")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "i")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "p")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "s")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "d")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "f")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "g")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "h")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "l")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "z")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "x")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "v")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "b")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "n")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}
if (Card == "m")
{
Console.WriteLine("no");
return;
}

int cardNumber = Convert.ToInt32(Card);

if (cardNumber == 2)
{
Console.WriteLine("Yes");
return;
}

if (cardNumber == 3)
{
Console.WriteLine("Yes");
return;
}

if (cardNumber == 4)
{
Console.WriteLine("Yes");
return;
}

if (cardNumber == 5)
{
Console.WriteLine("Yes");
return;
}

if (cardNumber == 6)
{
Console.WriteLine("Yes");
return;
}

if (cardNumber == 7)
{
Console.WriteLine("Yes");
return;
}

if (cardNumber == 8)
{
Console.WriteLine("Yes");
return;
}

if (cardNumber == 9)
{
Console.WriteLine("Yes");
return;
}

if (cardNumber == 10)
{
Console.WriteLine("Yes");
return;
}
else
{
Console.WriteLine("No");
}

}
}

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.