Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

PetyaDjanovska avatar PetyaDjanovska 2 Точки

Как да разбера дали решението ми на изпита е било качено в системата?

Здравей Иван!

На изпита качих решението си в системата, но сега като отворя страницата на курса има съобщение "нямате изпратено домашно".

Това означава ли, че решението ми не е стигнало до теб?

Тагове:
0
QA Fundamentals
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Новият сайт просто е пълен с бъгове, въпреки че масово хората го хвалят.

Влез в Профил и разгледай надолу, където пише обучения, трябва да ти пише QA, до него пише Домашни и там са ти домашните и съответно изпита, ако срещу изпита ти пише "Липсва", значи не си предала. Почти съм сигурна обаче, че няма да ти пише, а всичко ще е наред.

1
01/09/2015 12:08:10
PetyaDjanovska avatar PetyaDjanovska 2 Точки

За съжаление пише "липсва" :-(  Предполагам, че скоро ще се разбере, но искрено се надявам, че 6 часа не са отишли по дяволите!

Благодаря за отговора!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.