Loading...
Kiril98 avatar Kiril98 66 Точки

Присъствие във Fundamental Level

Привет!

Вчера получих имейл с информацията, че съм приет в СофтУни.

Искам да попитам следното:

Ако запиша присъствено обучение мога ли да присъствам сутрин на лекции (както във Programming Basics) или занятията ще се водят предимно вечерта ? Питам, защото ще съм последна година в гимназията и през първият срок ще съм втора смяна и не знам дали ще успея вечер.

Благодаря предварително!

1
Въпроси за SoftUni 02/09/2015 11:27:42
TonislavAtanasov avatar TonislavAtanasov 86 Точки

Първо - честито и добре дошъл в СофтУни!

В момента лекциите в ниво Fundamentals се провеждат понеделник 18:00 - 22:00, сряда 18:00 - 22:00, четвъртък 14:00 - 18:00, с малки изключения. Понякога има и допълнителни лекции. Как ще бъде програмата за новото ниво не мога да кажа. Най-добре питай в университета (виж телефона в сайта) или пък пиши на info@softuni.bg. Там ще получиш най-точната информация.

Поздрави и успех!

0
icaka98 avatar icaka98 3 Точки

Здравей,

Аз също съм в твоята ситуация, но проучих нещата предварително. Курсовете в 1вото ниво се провеждат веднъж през деня. Датите и часовете стават ясни преди началото на определения курс като има сутрешни, обедни и вечерни(различно е винаги и се определят според заетостта на залите според мен). Ще получиш един чип, с който да се чекираш когато идваш и в края на курс можеш да получиш допълнителни точки от присъствие, но не много(т.е. никой няма да ти се кара ако не ходиш). Относно лекциите, както предполагам вече знаеш, се качват в сайта и отделно там са и домашните и упражненията, так че няма да имаш проблем.

Честито за приема и успех! 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.