Loading...
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

[Judge] Проблеми с регистрация през facebook

Аз като по-мързелив реших да се регистрирам в SoftUni през Facebook и сега като искам да ползва judge системата няма чалъм за влизане чрез книгата, а ако искам да вляза с каквото и да е различно ми казва, че ако искам да си променям информацията, да го направя от сайта тук. Какво може да се направи по върпоса?

Тагове:
0
Предложения и проблеми 06/02/2015 14:58:18
beBoss avatar beBoss 507 Точки

Пробва ли с имейла и паролата ти от фейсбук?

2
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Да, пробвах и не ме пусна.

0
beBoss avatar beBoss 507 Точки

Ами ще трябва да изчакаш да го фикснат тогава. Явно в джъджа можеш да влезнеш само с име и парола.

2
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Аз успях да се логна с username-а (не email) от тук и паролата от facebook.

2
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки
Потребителското име от тук ми е същото като от fbook и пробвах, но не става. 
0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

както каза колегата, пишеш си само потребителското име от тук и паролата от фейса :) 

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

За всеки интересуващ се, открих проблема не след дълго. Ако сте си сменяли паролата след като сте се регистрирали в SoftUni, влизайте със старата.

2
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Последно на Бг кодера или на Джаджа  ще е изпита ?

1
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

На judge системата на SoftUni - Тук

1
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Благодаря !smile

2
Stoyan.Stoyanov avatar Stoyan.Stoyanov 96 Точки

Добре, а могат ли да се проверяват решенията на задачи пробно преди изпита чрез Judge?

Т.е. да се пробва работата на Judge.

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

В самата система има един проблен тест! Можеш да пробваш с него! Задачите от изпитите ще ги обявят на 14.04 след 23:00

0
Stoyan.Stoyanov avatar Stoyan.Stoyanov 96 Точки

Благодаря, това ми трябваше.

0
Mihail.Stoyanov avatar Mihail.Stoyanov 20 Точки

Има проблем с Judjge при използването на Internet Еxplorer.
Решението е да ползвате примерно това което тествах и работи е Chrome.

Уточнявам че пробвах с паролата от фейсбука и потребителското от тук, а оригиналната парола не я помня и съм я променял.

Иначе с Internet Explorer При мен и при таблета(win 8.1) и при Компа - (win7 ultimate) дава следната грешка:

An error occurred while processing your request.

The anti-forgery token could not be decrypted. If this application is hosted by a Web Farm or cluster, ensure that all machines are running the same version of ASP.NET Web Pages and that the <machineKey> configuration specifies explicit encryption and validation keys. AutoGenerate cannot be used in a cluster.

System.Web.Mvc.HttpAntiForgeryException (0x80004005): The anti-forgery token could not be decrypted. If this application is hosted by a Web Farm or cluster, ensure that all machines are running the same version of ASP.NET Web Pages and that the <machineKey> configuration specifies explicit encryption and validation keys. AutoGenerate cannot be used in a cluster.
   at System.Web.Helpers.AntiXsrf.AntiForgeryTokenSerializer.Deserialize(String serializedToken)
   at System.Web.Helpers.AntiXsrf.AntiForgeryWorker.Validate(HttpContextBase httpContext)
   at System.Web.Mvc.ControllerActionInvoker.InvokeAuthorizationFilters(ControllerContext controllerContext, IList`1 filters, ActionDescriptor actionDescriptor)
   at System.Web.Mvc.Async.AsyncControllerActionInvoker.<>c__DisplayClass21.<BeginInvokeAction>b__19(AsyncCallback asyncCallback, Object asyncState)

Controller name: Account

Action name: Login

0
BoYaN avatar BoYaN 336 Точки

Здравей,

не изпита Наков спомена, че с IE и Opera има проблем със Judge системата и каза да ползваме Firefox или Chrome.

2
nadia_dr avatar nadia_dr 13 Точки

Здравейте,

не мога да вляза в judge-системата. Пробвам със потребителското си име ипарола от SoftUni , но ми показва страница за грешка.

An error occurred while processing your request.

The anti-forgery token could not be decrypted. If this application is hosted by a Web Farm or cluster, ensure that all machines are running the same version of ASP.NET Web Pages and that the <machineKey> configuration specifies explicit encryption and validation keys. AutoGenerate cannot be used in a cluster.

До колкото си спомням за изпита по C# влизах с тези данни. Може ли някой да ми даде съвет. Изпитът ми е на 1-ви.

 

 

 

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

точно предният отговор има решение на този проблем.

0
nadia_dr avatar nadia_dr 13 Точки

Сега видях, не съм дочела докрая темата явно, сори за повторението.

Пробвах с Chrome- работи.

Мерси!

0
TrifonApov avatar TrifonApov SoftUni Team Trainer 131 Точки

Не ми се отваря нова тема за този проблем и от всички възможни тази ми се видя по обща за пробеми Judge.

Проблем с 1ва задача от Count Beers от JavaBasics изпит от 27 Мау 2014 http://judge.softuni.bg/Contests/13/Java-Basics-Exam-27-May-2014.

Няколко човека пускаме решения и дава "Compile time error". Дори при събмитнато авторско решение пак гърми.

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Смени езика на java, по подразбиране е csharp. Поради някаква причина има и други езици освен java на този изпит.

3
05/02/2015 12:05:49
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Когато задачите се отворят за тренировка в системата могат да се решават и на други езици. Въпросът е настройката по подразбиране да се оправи.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.