Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

some1 avatar some1 0 Точки

В коя група съм ?!? О_о

Здравейте! Преди време се записах за Основи на програмирането, през август, но нямах възможност да започна, както ми се искаше и вече май съм доста назад с материала. Сега виждам, че съм записан, май автоматично в септемврийския курс, това добре, но не ми става ясно и вече час се лутам и не мога да разбера към коя ... група съм, от колко часа. О_о А виждам, че още съм И в августовската си, за която всичко ми беше ясно. О_0 Малко help няма да ми е излишен, за да не влизам по залите и да Ви разсейвам, питайки тука ли трябва да съм, от толкова ли трябва да съм и др. подобни. :)

0
Programming Basics
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Нали се сещаш, че освен някой от екип няма кой друг да помогне във форума - затова използвай посочените в раздела контакти - имейл или телефон.

0
remote87 avatar remote87 121 Точки

Или другия вариант: ако си записан за август и смяташ, че можеш да наваксаш и да се явиш на изпит - хващай август. Ако мислиш, че е по-добре да започнеш на чисто - хващай септември. Все пак курсовете са безплатни, само изпита е платен. Ако не се явиш на изпит - не плащаш и това е, никой не те търси като длъжник :)

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.