Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

remote87 avatar remote87 121 Точки

Основи на програмирането - подраздел - групи

Здравейте!

Имам следната идея: тъй като основи на програмирането събира най-много хора и най-много теми, съответно най-много повтарящи се теми, няма ли да е ок да се направят подраздели на съответните групи. Аз примерно съм август 2015 и там да си пиша само с колеги от моята група, септември 2015 - там да си пишат колегите от тяхната група. Искам да кажа, че всеки иска да си сподели домашното, всеки има сравнително еднакви проблеми и за да е малко по-подредено няма ли да е по-удобно така? Примерно видях, че има колеги, които си пускат домашни, които сме минали и имах нужда от известно време, за да разбера, че те са от новата група.

Всичко по-старо да отива примерно в архив, който пак да може да се достъпва и да се търси в него, но при желание.

Надявам се да го обясних що годе добре :)

RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Според мен обсъждането на задачки трябва да си става в първата тема пусната за съответната задача. А тъй като организационните въпроси са много малко ми се вижда overkill подраздел.

Според мен трябва да се насърчава елиминирането на еднакви теми. Такъв подраздел по-скоро ще накара хората да пускат дублиращи се теми, просто отнасящи се за съответната група.

3
remote87 avatar remote87 121 Точки

Ами да, но дублиращите теми така или иначе се пускат, а така поне ще е ясно, за коя група се отнасят, това ми беше идеята. Друго, което ми идва на ум е да се направят подраздели на темите / лекциите / в бейсик и там да се пускат решенията. Така като че ли ще е по-ясно :)

 

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Ами това ми звучи малко като "Кражби така или иначе има, вместо да ги забраняваме, да позволим до 500 лв кражба на човек на месец..." :)

2
remote87 avatar remote87 121 Точки

Хахахаах!!! Добре де, убеди ме, че няма смисъл :D

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.