Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikispiki avatar nikispiki 2 Точки

Въпроси относно курса Fundamental

 Аз съм с онлайн форма на обучение и имам няколко въпроса на които се надявам някой да успее да ми отговори:
            - Когато питах за домашните в Progaming Basics  ми казаха че не били задължителни и като цяло не влияели много. Въпросът ми е сега във  Fundameentals каква и колко голяма роля играят домашните и дали се проверяват както в Basic от другите от курса или не.
            - Погледнах във  Fundamental курса който е започнал сега септември месец (аз ппц съм от тоя дето почва 16 септември, не знам дали и той се води така), видях че курса е рзделен на 5 части като за часта  Java вече са качени лекции и като гледам остават към още 5-6 лекции и след това го дават изпит, пък още нищо не са качили от другите 4 части и сега не мога да разбера на всяка една от тези части ли ще има изпит или чак като вземем и петте.
            - Ако изпита е един за всички части, на коя дата ще се пада той и ня коя дата поправката му.
            - Ако не успея да взема изпита и поправката за Fundamental  мога ли да се запиша за Advanced и да продължа курса като просто се опитам по-късно да го взема или трябва да запиша отново  Fundamental
           

-2
Въпроси за SoftUni
stefkay avatar stefkay 54 Точки

Здравей Николай, 

Ако си приет в ниво Fundamental твоите лекции ще започнат от 14.09. Първите курсове за Advanced C# и Teamwork and Personal Skills, а курса Java Basics, който виждаш е от нивото Fundamental, което е започнало през май и засега не те касае. Fundamental нивото включва 5 курса разпределени в 6 месеца, след всеки курс има изпит, като последният месец е за поправки. Java Basics от Fundamentals септември ще започне по-късно, но това не и птречи да гледаш материалите от това издание.

Относно домашните, независимо дали си онлайн или присъствено, решавай и предавай задачите си от домашните, това е част от добрата ти подготовка. Ако искаш да се научиш, не трябва да ти пука дали е задължително, а да го правиш въпреки, че не е задължително. Само с гледане на клипчета няма да стане (ако разчитах YouTube да ме научи да пея, досега да съм станала Adele). Проверявай и чужди домашни, така ще видиш различни решения от твоите, различен подход (понякога по-добър), което само е в твой плюс. 

Надявам се да съм отговорила на всичките ти въпроси. 

Успех.

4
nikispiki avatar nikispiki 2 Точки

Аха, щом викаш последния месец са поправките, да разбирам февруари-март и тя ще включва и петте изпита, нали? Важно е защото ако наистина е по един изпит след всеки от петте курса, аз няма как да идвам до България за всеки един от тях, И благодаря за отговора.

0
stefkay avatar stefkay 54 Точки

Ако искаш да се явяваш само на датите за поправка, най-добре пиши мейл на СофтУни.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.