Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GoShow avatar GoShow 595 Точки

Допълнителни източници на интернет и античийт приложение

Здравейте!Въпроса ми се съдържа в заглавието,но все пак.Ще имаме ли право на допълнителни източници на интернет(флашки, телефони и т.н.) в случай,че има някакъв проблем с този в залата и готово ли е античийт приложението и може ли да го изтеглим от някъде?

Тагове:
2
Programming Basics
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Ще може, даже е препоръчително да си носиш нещо дошълнително за интернет за резерва. За приложението Наков каза , че може и да не стане готово, което значи, че е възможно да го няма на 1-вият изпит. Това ще се разбере на самият изпит !

1
GoShow avatar GoShow 595 Точки

Мерси!

0
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Силно се съмнявам да дават да се ползват телефони. На последния ми изпит в Телерик един пич се беше скатал над писоара и очевидно си пишеше с някого. Представете си ако беше позволено колко души щяха да се изкушат.

0
ZvetanIG avatar ZvetanIG 907 Точки

Ако има интернет в залата сигурно няма да ти разрешат да ползваш допълнителни източници.

0
Ivaylo.Il avatar Ivaylo.Il 226 Точки

По време на лекциите постоянно имаше проблеми с интернета. Ту падаше, ту се появяваше. Нормално като има 200 маймуни на клона да има проблеми с интернета. Беше нормално като търсиш нов интернет по wi-fi да намираш 4-5 интернета пуснати през мобилни устройства. Аз от сега почвам да си пазя мобилния трафик на телефона ако ми се наложи на 14 да го използвам :). Иначе Наков на едната лекция спомена, който има възможност да си носи някакво устройство за интернет. Все пак е хубаво да си подготвен за всичко.

0
DimitarYotov avatar DimitarYotov 75 Точки

Не искам да хейтвам изобщо....но нет-а на моя изпит доста ме изнервии смея да твърдя че ми взе поне 20точки от задачите, после всичко е история ... но живот и здраве за другия ще си нося кабел.....беше адски досадно .... никога не бях пушил 2 по 15мин по 3 цигари на почивка .... 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.