Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

Добро утро,

каква приятна тема си отворил :) Аз съм с двете ръце твърдо "ДА", давай да мислиме каква ще ни е организацията. Моето предложение е да се организираме колкото се може по-рано в събота да седиме до към 6-7ч. и неделя може нещо след 13-14ч. да могат да се наспят колегите, които са имали хубави преживявания.

Ти как мислиш?

Поздрави,

Антонио

0
mihail.madzharov avatar mihail.madzharov 15 Точки

Добро утро,

съгласен съм обаче таза седмица няма да мога понеже съм извън града. По принцип мога днеска също ,ако има желаещи а за събота и неделя от другата седмица съм там

1
dstefanova avatar dstefanova 67 Точки

Здравей, Михаил :) 

Това относно C# Advanced level ли е (че доколкото знам има и колеги-Джаваджии)? Ако да, и аз бих дошла на вашия С# копон :D

Поздрави, 

Деница

0

Здравей,

да за C# Advanced e. И както се казва the more the better laugh.

0
MMQuants avatar MMQuants 68 Точки

Много добре казанко и аз ще се включа

2
stefkay avatar stefkay 54 Точки

Здравей, 

Хайде, залите са свободни до 18:00, аз мисля към 11:30 да съм в СофтУни.

0

Добре и аз ще съм там. Само кажи в коя зала ще се чакаме.

0
15/09/2015 10:42:10
stefkay avatar stefkay 54 Точки

Open Source, че е най-малка.

0
cap7ainjack avatar cap7ainjack 20 Точки

Здравейте! Аз мога само през уикенда заради бачкането, ако има навити за събота и неделя да го правим това  кажете да се организираме сериозно :)

Ще бъде много добре, ако  наистна го направим още сега от самото начало на курса и за вбъдеще :)

0
dlydianov avatar dlydianov 10 Точки

Здравейте, аз също съм твърдо ДА, тъй като сега съм си отделил време специално за университета. Така че казвайте кои дни и в колко часа и сме там. Аз мислих нещо преди лекциите примерно ? Тъй като утре имаме в 18:00, може преди това към 16:00 да сме там и да пишем. Как мислите ?

1

Да и утре може колега попринцип с още една колежка сме в университета в зала Open Source в момента ако искаш заповядай.

0
dlydianov avatar dlydianov 10 Точки

Ами аз до около 20 мин ще мога да пристигна, ако сте там идвам.

0
IlianStefanov avatar IlianStefanov 12 Точки

Здравейте!

Аз и още две момчета сме тук и решаваме съвместно в Open Source Lab.

Тук сме от около 2 часа и ще сме тук до семинара, който започва от 19:00 часа.

Ще присъстваме и на семинара. Ако има желаещи да се присъединят към нас ще бъде много добре ако се запознаем и работим заедно по домашното и по изпитните задачи.

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5296 Точки

Колеги, денем преди 18 часа има поне една свободна зала. Изключение е неделята: ако има изпит понякога ползваме всички зали, понякога само 1 или 2 зали (според изпита), но пък може да седнете в кафето. Ако няма изпит, обикновено в СофтУни е заключено. Имам спомен, че неделя сутрин щяхме да запазваме слот за менторските програми, но трябва да се провери. За събота вижте разписанието, най-вероятно ще има някъде дупка в графика.

Наков

7

Да около 10 човека сме.

0
penkov avatar penkov 110 Точки

Здравейте колеги, 

Дали утре преди лекцията ще има някой в SoftUni, защото искам да обсъдя с някого някои от задачите.

Благодаря!!!

1
abelina avatar abelina 0 Точки

Утре има ли желаещи гениални мозъци да се съберем по-рано и да решаваме(да ми помогнат, малко ми е каша... )? На лекции всичко разбирам, до момента в който седна да решавам сама, и тогава успявам до някъде, но не достатъчно. Спъна ме домашното "Структури от данни - масиви, списъци, опашки, стекове", от задачата "Subset Sums".

Ще съм много БЛАГОДАРНА!!! :))

0

Еми ние се събираме в 3 в Open Source дори в момента сме тук, ако искаш заповядай

0
abelina avatar abelina 0 Точки

Ще се опитам днес сама да получа просветление, но утре ще се присъединя. Блаодаря :) Успешна и приятна работа!

0
MMQuants avatar MMQuants 68 Точки

Спорна работа колеги от утре и аз ще се присъединя към вас.

2
katia111 avatar katia111 4 Точки

Здравейте,

има ли още желаещи за решаване на задачи от домашните за събота следобяд или неделя?

1
cap7ainjack avatar cap7ainjack 20 Точки

Аз да, предлагам да бъде в ... неделя ?

0
katia111 avatar katia111 4 Точки

В неделя залите са свободни, така че остава да се разберем за час.

1