Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

borko9696 avatar borko9696 113 Точки

Относно предстоящата конференция организирана от Hack Bulgaria (HackConf 2015)

Здравейте колеги .

Наското видях в социалната мрежа FaceBook организирането на една конферениция , която ще се проведе на 19 и 20-ти септември . Въпроса ми е , какво мислите за това събитие ? Ще бъде ли полезно за начинаещи , които искат да се занимават в бъдеще време в ИТ сферата . Разгледах , че има много интересни неща които могат да бъдат полезни и да си заслужава времето прекарано там . Ще се радвам да споделите вашите мнения , относно този въпрос.

Това е линк към event-a : CLICK HERE!!!

П.П.

Извинявам се предварително , ако моят въпрос не е зададен по правилния начин или на правилното място .

Поздрави :)

 

Тагове:
4
Events 15/09/2015 23:30:08
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Здравей, колега,

Според мен най-големият дивидент от подобни конференции са контактите. Запознаваш се с хора от индустрията, обменяте опит, получаваш съвети от по-опитните и не се знае кога кой контакт може да ти помогне за работа и реализация. Аз лично смятам да ида на конференцията. Преди не съм присъствал на конференции на Хак, но съм карал техни курсове и като цяло съм доволен. Има и друго хора от СофтУни, които ще присъстват, доколкото разбрах.

1
borko9696 avatar borko9696 113 Точки

Здравей Христо, 

Съгласен съм ,че обмяната на информация между хора от една и съща сфера е наистина полезно . Сигурен съм ,че ще има познати лица на тази конференция . Ще бъде от ползва да отделя един уикенд . Благодаря за изчерпателния отговор ! :)

3
16/09/2015 00:13:44
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.