Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

janmichelangel avatar janmichelangel 3 Точки

[Technical Issue] Visual Studio - Стартира винаги първият проект

Здравейте,

Когато адвам нови проекти от домашното и реша да ги стартирам, ми се стартира само порвият проект. Въпросът ми е как да стартирам последния? 

 

MOD EDIT: Колега, скрих коментара по-долу, в който благодариш, защото нарушава Правилата на форума:

"5. Отговори и коментари от типа на: „Браво!“, „Супер“, „Мерси“ ще бъдат изтривани. Вместо да коментирате, използвайте системата за гласуване."

Може когато прочетеш това да си го изтриеш от поста.

С уважение: jabalka

Тагове:
1
Programming Basics 29/09/2015 12:26:32
Bojo96 avatar Bojo96 Trainer 147 Точки

Опитай десен бутон на solution файла в visual studio-то -> Properties -> Current selection. Това ще трябва да го правиш всеки път, когато създаваш нов solution, защото по default е Single startup project

5
16/09/2015 18:05:09
NedNikolov avatar NedNikolov 45 Точки

    Всеки път трябва да влизаш в Properties и да си играеш да задаваш да отваря текущия проблем. Най-удобно е да влезеш в Tools->Options->Project and Solutions->Build and Run и да сложиш тикче на "For new solution use currently selected project". Това спестява време и усилия.

7
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.