Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

devasteRBG avatar devasteRBG 0 Точки

Относно phpBB

Здравейте от скоро се занимавам със готови системи и template, днес инсталирах един форум на phpBB и реших да вкарам друг готов template следвам всички стъпки, които намерих из google но не ми излиза в администраторския панел новия template ако някой е имал този проблем и ако може да помогне ще съм доста благодарен.

Тагове:
0
PHP Web Development Basics
petyots avatar petyots 2 Точки

Здравей, оказва се, че принципно можеш да го промениш визията на администраторския панел, след сериозни промени в фронтенд-а което може да доведе до проблеми в бъдще. Накратко възможно е но, автоматично няма как да стане.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.