Loading...
bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

[Homeworkd] Колко домашни трябва да оценим, за да се смята, че сме оценили достатъчно домашни?

До колкото знам трябва да се оценят най-малко 3 домашни минилано. Въпроса ми е това вярно ли е? Също така това на какво влиея на целата оценка на курса и ако сме пропуснали да оценим един път едно от домашните това какъв минус ще ни донесе и/или ако сме оценили всички домашни най-малко по 3 пъти това какъв плус ни нови на целостната оценка от даден курс? Знам, че предаването на домашните е 10% от оценката, но тези проценти разделят ли се на примерно 8% за предадени домашни и 2% за оценени домашни?

Също така, ако ни оценяват домашните с 5 примерно, това влияели на оценката ни като цяло на домашните?

Ако напите коментари на домашните се приемат зле от нашите колеги това влияели същи на оценката от домашни? 

Имам мн неясни около самото оценяване на домашните и до колко влияе това и каква е точно системата за оценяване и на края на курса как да знам колко точки съм получил от домашните си и колко е бил максимума? Мерси!

0
Въпроси за SoftUni
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Сайта има FAQ секция: СофтУни - Често задавани въпроси. Та там пише следното:

Колко домашни мога да оценявам?

В рамките на тридневния срок за проверяване на домашни няма ограничение колко на брой домашни може да провериш. За да получиш точки към крайната ти оценка за курса обаче, трябва да си проверил поне 3 домашни за всяка тема с домашно, като оценката ти е маркирана като „коректна“ и „полезна“ от оценявания студент.

3
23/09/2015 17:45:11
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.