Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

Разпределение за отборния проект?

Здравейте, 

искам да попитам до колкото разбрах разпределението за отборните проекти ще стане след 27-ми нали така? Което означава, че ще имаме само 10 дни, за да свършим проекта на време и да го защитим?

Също така тъй като съм записан и в Teamwork and Personal Skills - септември 2015 и там срока за разпределение на екипите е след 27-ми нали така?

 

Благодаря! :)

0
C# Advanced
Bojo96 avatar Bojo96 Trainer 147 Точки

Разпределението за advanced C# вече е направено. Можеш да си провериш съотборниците в екипни проекти.

Иначе за Teamwork and personal skills не съм сигурен, кога ще се случи.

2
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Много малко време ни оставиха, предвид, че имаме и домашни и да се подготвяме и за изпита. За който не работи, сигурно е достатъчно, но щеше да е добре разпределението да започне по-рано и да имаме достатъчно време за играта, за да стане по-добре.

 

П.п. Има разпределение вече. В Профил - Екипна работа

1
25/09/2015 14:19:25
ivelin123 avatar ivelin123 11 Точки

Къде мога да видя с кой съм в отбор ? В профил на отбори ми излиза, че сме 4 човека, но не виждам кои са. Някъде другаде ли го пише ?

0
Bojo96 avatar Bojo96 Trainer 147 Точки

Като кликнеш върху снимката ти, за да ти изкара падащото меню и там има линк "екипна работа".

0
25/09/2015 13:15:16
t.316 avatar t.316 137 Точки

Здравейте, колети.

И аз първоначално реших, че времето е малко, но като се замислих не е точно така. Отборите са от поне 4 човека и имаме около 10 дни. Все пак от нас не се очаква да направин невиждана до сега игра, а просто да напишем нещо в екип. Основната идея е да работим в екип за да се доближим поне малко да реалната разработка на проект. 

0
dstefanova avatar dstefanova 67 Точки

Според мен също е малко времето. Във ВИНС-а единственото, на което се научих, е да работя в екип. И от опит знам, че нещата в екип не стават по-бързо, а точно обратното. :D 

Трабва да си разпределите задачите (т.е. да се съберете/ проведете confi call)

Трябва някой да опише какво ще правите

Трябва да има мениджър на отбора, който да има най-отговорната функция - да ръчка останалите

Трябва да тествате, да махате, дa слагате, да дооправяте, докато стане

Трябва да имате постоянна връзка един с друг, за да стане една гаща плява накрая

Та така де... това всичкото в удобно за вас време. Да ама единият ще е на село да вади картофите събота и неделя, другият ще бачка през седмицата, третият е дистанционно от Варна, пък на морето сега топло, не го търсете... и ще се окаже, че имате 2 дни до предаване на проекта, докато се свържете  един с друг. 

Не искам да звуча скептично, ама така стоят нещата според мен :D

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.