Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

blodwen avatar blodwen 4 Точки

Въпрос относно подготвителния курс

С няколко приятели искаме да се запишем в присъствена форма на обучение за курса Programming Basics (Варна), започващ от 17 октомври 2015.Въпросът ми е - трябва ли да се запишем сега, тъй като сме последна година (12ти клас) и започването на обучението в университета е от 7ми март 2016та, или с други думи 2 месеца преди края на учебната година?Това означава ли, че трябва да пропуснем този курс и да изчакаме този през август 2016та или можем да го преминем сега, но все пак да започнем обучението си в по-късен етап, след края на учебната година?

1
Въпроси за SoftUni 25/09/2015 21:17:56
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Какво общо има обучението в СофтУни с другите учебни занятия? За универитет-партньор ли е питането? Не става много ясно. По принцип може винаги да започнете подготвителното ниво, от страна на СофтУни няма каквито и да било пречки. Вече ако вие си имате някакви ангажименти около завършване, кандидатстване и т.н., си решавате кога е точният момент да започнете.

1
blodwen avatar blodwen 4 Точки

Исках да кажа, че докато семестърът в СофтУни(София) стартира, аз ще завършвам 12ти клас в другия край на България.Въпроса ми беше, дали да се запиша за подготвителния курс сега или след завършването ми и кога ще бъде следващият курс ако пропусна този.

1
TrifonApov avatar TrifonApov SoftUni Team Trainer 131 Точки

Като цяло много зависи от твоето желание и възможност. Ако си преценил, че искаш да отделиш време за обучението в СофтУни, то изчакай следващият поток. Запиши се за курса във Варна, който почва октомври, ела на изпит да видиш как ще се справиш. Ако те приемат, мисля че има опция да си запазиш място за следващият поток. До изпита предполагам ще има и точна дата, кога ще е следващият поток. Пък така ще имаш и някаква почивка през лятото, освен ако не си решил да кандидатстваш и в други университети. :)

Но за по-точна информация най-добре да пишеш мейл до info@softuni.bg или да се обадиш на телефона даден в контактите в работно време.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.