Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mitko.z avatar mitko.z 5 Точки

Проверка на домашни + екипна работа?

Здравейте всички!

Два въпроса:

1. От къде мога да проверявам домашните? До колкото разбрах, ще трябва да проверявам поне по три домашни на седмица. Търсих в сайта и страницата на курса, но никъде не откривам никаква връзка за проверка на домашни. Може би аз нещо пропускам, или?

2. Дочух, че ще се развива екипен проект. Правилно ли съм дочул? Ако да, може ли малко повече детайли относно проекта? До сега не съм участвал в подобни проекти - всички програми съм си ги правил сам, така че ще ми е интересно да участвам, че да придобия (поне малко) опит.
 

djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Здравей,

относно домашните, след като изтече срока за предаване на домашно, ще имаш 3 дни на разположение, да оценяш (ест. след като си предал вече своята) домашни на колеги.

На страницата на курса http://https://softuni.bg/trainings/1194/Algorithms-September-2015, в съответната лекция ще има линк "оцени домашно"

 

Относно екипен проект, не мисля, че ще има. Поне не съм чул, а и не виждам в разписанието на курса да пише нещо подобно.

 

Поздрави!

0
28/09/2015 12:52:40
mitko.z avatar mitko.z 5 Точки

djc_bg2015, мерси за отговора! Относно домашното - крайният срок за първото не е ли вече изтекъл? Пише краен срок 27/09/2015, а линк няма...

Ето екран:


 

0
Bojo96 avatar Bojo96 Trainer 147 Точки

Браузърът ти най-вероятно е кеширал предишната дата, тъй като наистина беше до 27, но сега е до 28ми. Дай refresh.

0
mitko.z avatar mitko.z 5 Точки

Мерси, Bojo96, така е - след рефреша датата се промени... My bad... :)
 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.